Anna Mucha jest znana nie tylko ze swojego ciętego języka, ale również tego, że nie boi się odsłaniać swojego ciała. Aktorka wiele lat temu wzięła udział w sesji dla magazynu „Playboy”, a raz na jakiś czas chętnie dzieli się seksownymi zdjęciami na swoim Instagramie.

Premiera filmu „Miłość, seks & pandemia”. Anna Mucha z partnerem, Małgorzata Rozenek z Radkiem

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

Jakiś czas temu było o niej głośno ze względu na kreacje, którą założyła na premierę filmu Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia” – aktorka pozowała u boku swojego partnera Jakuba Wonsa w bardzo dopasowanej, czarnej sukni z efektownym rozcięciem. Niestety stylizacja gwiazdy nie wszystkim przypadła do gustu i została ostro skrytykowana między innymi przez Rafała Grabiasa, który otwarcie nazwał suknię „klopsem” i „fatalną” oraz wyjaśnił, że jego zdaniem „podkreśla ona wszystkie mankamenty sylwetki”.

Anna Mucha nie pozostała jednak dłużna i bardzo szybko odgryzła się słowami: „kochanie, to nie klops tylko: klopsiki, masełko, boczuś, makarony i słodkie życie”. Aktorka dobrze się czuje w swoim ciele i nie daje się wpędzić w kompleksy. Teraz udowodniła to po raz kolejny prezentując na Instagramie gorące fotki w dopasowanym kostiumie kąpielowym, który dodatkowo podkreśla wszystkie jej atuty. Zdjęcia podpisała:

z okazji jutrzejszego święta, życzę Wam miłości własnej i zdrowego egoizmu. To zwłaszcza do Was kobitki! nie zapominajcie o sobie, swoich potrzebach i przysłowiowych „pięciu minutach” dla siebie… i żebyśmy jak najczęściej doświadczali chwil kiedy unosimy się nad ziemia

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

fot. Instagram: taannamucha

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

fot. Instagram: taannamucha

Zdjęcie rozgrzało do czerwoności fanów, którzy prześcigają się w pisaniu komplementów:

Pani Aniu ,Pani to umie zachwycić….piekna fota,piękny widok,piękny kostium ,nie mówiąc już o pięknej figurze

 

Cudny kostium pasujecie idealnie do siebie

 

Aniu wyglądasz świetnie

 

Co ta za Muszka, tak sobie fruwa?

 

Więcej takich Much i świat będzie piękniejszy

 

Jestes sexowna i kusząca

Nic tylko pozazdrościć sylwetki i braku kompleksów!