Anna Mucha ostatnio wyruszyła z partnerem Jakubem Wonsem na podbój Stanów Zjednoczonych i Kuby. Na jej profilu instagramowym nie brakuje seksownych zdjęć z podróży, które u nas wywołały lawinę komentarzy.

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

Anna Mucha nie może wjechać do Stanów Zjednoczonych

Para podczas wyjazdu nie szczędziła sobie alkoholu, a zdradził ich Instagram… Mucha nagrała InstaStory, na którym była pod wpływem promili, sama też się z tym nie kryła:

Odważę się. Doczekaliśmy się tego momentu, że nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem szalenie ciekawa tego, a to jest cudowne, bo oni to będą oglądać rano. Wspaniałe! Ja będę nietrzeźwa na tym filmiku, a oni będą wstawali. Jaki jest jutro, dzisiaj dzień? Oni już będą do pracy wstawać – powiedziała Mucha.

Anna Mucha WŚCIEKŁA się na tabloid: „ROZNIOSĘ was!”

Okazuje się, że wyjazd do USA nie skończył się najlepiej. Anna Mucha ostatnio dołączyła do live’a Barbary Kurdej-Szatan i prosto z wanny zdradziła:

Wróciłam. Ale z przygodami. No wiesz… Jak rozumiesz, że tak powiem, wjeżdżasz na Kubę, to później trudno z niej wyjechać (…) Było cudownie i będę wrzucała jeszcze mnóstwo tych zdjęć. Hawana jest wspaniała, ale trzeba się liczyć z tym, że jest różnorodna i mogą być problemy z powrotem, jeśli chodzi o powrót do np. Stanów – powiedziała Mucha.

Kurdej-Szatan dopytała, czy chcieli ich uwięzić. Aktorka odpowiedziała, że tylko przez dwa lata nie może wjeżdżać do Stanów Zjednoczonych:

Oj, mamy tylko zakaz wjazdu do Stanów, ale to taki drobiazg. Przez następne dwa lata, ale nie bądźmy drobiazgowi – zaśmiała się Anna Mucha.

Anna Mucha po raz pierwszy pokazała zdjęcie z nowym partnerem!

Warto zaznaczyć, że aktorka nie dostała „bana” za złe zachowanie, tylko że Stany Zjednoczone nałożyły na komunistyczną Kubę wiele sankcji i każdy, kto wjeżdża na wyspę, musi się liczyć z tym, że już nie wjedzie do USA.

Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA