Anna Mucha (41 l.) po rozstaniu z Marcelem Sorą, z którym na dwójkę dzieci, związała się z Jakubem Wonsem. Jeden z tabloidów po jej wypowiedzi zasugerował, że będą chcieli powiększyć rodzinę. Aktorka się wściekła.

Anna Mucha została ZWOLNIONA z „Dance, Dance, Dance”

Anna Mucha wściekła na tabloid – wydała oświadczenie

Anna Mucha na Instastories poinformowała, że wybierają się do hotelu, gdzie zaprosił ich sklep, który organizuje wspólne wypady z dziećmi.

Będziemy turystami w naszym własnym mieście. Po raz pierwszy w życiu będziemy nocować w hotelu Bristol. A to wszystko na zaproszenie sklepu, który organizuje wspólne wypady z dziećmi. My jeszcze dzieci w tej chwili nie mamy, ale będą. Będą!

Anna Mucha chwali się NOWYM uśmiechem. Wyprostowała zęby

Jeden z tabloidów wysnuł na tej podstawie teorię, że planują dzieci. Po publikacji zdenerwowana Mucha opublikowała oświadczenie.

NIE ŻYCZĘ SOBIE WMAWIANIA MI CIĄŻY. W ogóle poruszania tego tematu publicznie!!! Mamy XXI wiek!! Nie życzę sobie jakichkolwiek notatek czy newsów prasowych dotyczących moich bliskich i rodziny. Konsekwentnie chronię wszystkich przez 30 lat!

Wiemy, kim jest nowy partner Anny Muchy – tak jak ona jest aktorem

Dodała, że jeśli takie plotki wpłyną na jej zobowiązania zawodowe, to nie odpuści.

Pragnę również poinformować, że aktualnie biorę udział w czterech różnych produkcjach (od serialu „M jak miłość” począwszy), które są w trakcie realizacji i każde tego typu insynuacje i zaglądanie do macicy powoduje u mnie stres i przekłada się na poczucie niepewności producentów – a zatem, jeśli z powodu takiego gó*nianego newsa, ja będę narażona na pytania, nieprzyjemności czy wręcz ryzyko utraty pracy, to was ROZNIOSĘ! Wara od mojej rodziny i macicy!

Anna Mucha wściekła na tabloid fot. Instagram

Anna Mucha na evencie

Anna Mucha na evencie fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha w puchowej kurtce

Anna Mucha fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Mucha promuje spektakl, w którym gra główną rolę

Anna Mucha promuje spektakl, w którym gra główną rolę fot. Krzysztof Kuczyk / Forum