Anna Powierza jest polską aktorką, znaną fanom przede wszystkim ze swojej wieloletniej roli Czesi z „Klanu”. Dziś Anna jest dojrzałą, pewną siebie kobietą wychowującą córkę Helenę. Wydała książkę „Jak zostać sławną” i na jakiś czas zniknęła wówczas ze świata show-biznesu.

Gdy wróciła udzieliła wywiadów i opowiedziała o swojej chorobie, która w dużym stopniu zmieniła jej życie – aktorka zmaga się z niedoczynnością tarczycy i insulinoopornością, przez które mocno przytyła i miała ogromne problemy ze zrzuceniem wagi. Rzutowało to na jej samopoczucie i dopiero właściwa diagnoza, leczenie i odpowiednia dieta przywróciły życie aktorki na dawne tory.

Dziś Anna Powierza zaraża pozytywną energią i czerpie radość z życia, jednak ze względu na swoje zdrowotne dolegliwości co jakiś czas musi wykonywać niezbędne badania, w tym pobieranie krwi. I chociaż robiła je już wiele razy, tym razem coś poszło nie tak i skończyła z ogromnymi siniakami na ręce!

Anna Powierza zdradziła, co poprawiła w swojej TWARZY

Anna Powierza pokazała rękę całą w SINIAKACH! Co się stało?

W najnowszej relacji na Instagramie spanikowana aktorka napisała do fanów „tak wygląda moja ręka po wczorajszym pobieraniu krwi!” i zaprezentowała zdjęcie, na którym jej ręka jest cała w ogromnych, ciemnych siniakach.

Anna Powierza pokazała rękę całą w SINIAKACH! Co się stało?

fot. Instagram: aniapowierza

Wygląda to faktycznie dość upiornie, a sama aktorka poprosiła internautów o porady:

Czy komuś się tak zrobiło? Kiedy przeszło? Bolało długo?

Jak wyznała robi badania krwi regularnie, ale pierwszy raz w życiu spotkało ją coś takiego:

No pech ostatnio się na mnie uwziął! Robie badania krwi regularnie. Co 3 miesiące do pół roku. I pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło!

Z kolei na sugestię, że zabieg wykonał ktoś nieprofesjonalny odparła, że pobieranie krwi wykonywała u tej samej osoby co zawsze. „Nie mam pojęcia, co tym razem poszło nie tak!” żaliła się fanom.

Anna Powierza pokazała rękę całą w SINIAKACH! Co się stało?

fot. Instagram: aniapowierza

Na szczęście fani aktorki szybko przybyli z pomocą i poradami, a jedna z obserwatorek doradziła okłady z Altacetu.  Z kolei kilka innych osób podeszło do tematu żartobliwie i skwitowało zdjęcie komentarzem, że Anna „tak trenuje do MMA Fame” lub zasugerowało „przemoc domową”:

Bardziej mi to wygląda, jakby zupa była za słona. Nie lękaj się, zgłoś problem.

Aktorka zapewniła jednak, że „jest dobrze”.

Anna Powierza ma ogromne powody do radości: ” Nie będę się musiała wreszcie martwić o rachunki”

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Powierza CORAZ ODWAŻNIEJ! W niedzielę rano wrzuciła zdjęcie TOPLESS z ŁÓŻKA – ze swoim mężczyzną

Anna Powierza

Anna Powierza, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Powierza

Anna Powierza, fot. Baranowski/AKPA.

Anna Powierza ma nowe ZĘBY i hollywoodzki uśmiech