Anna Powierza (40 l.) schudła 30 kilogramów – swoją metamorfozę opisała w książce. Aktorka wyznała, że próbowała również zabiegów medycyny estetycznej, aby lepiej wyglądać. Stwierdziła jednak, że kończy z tym.

Anna Powierza: Schudłam nieprawdopodobną ilość kilogramów

Anna Powierza o zabiegach medycyny estetycznej

Anna Powierza przyznała, że próbowała zabiegów z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego.

Chciałabym się pięknie zestarzeć.
Patrzę w lustro.
Na moją twarz. Zmarszczki na czole. Kurze łapki. Być może, nie wyglądam na swój wiek (jeszcze), ale też od dawna nie wyglądam na nastolatkę i gdy kupuję alkohol, nikt nie chce oglądać mojego dowodu.
Oczywiście, że chciałabym wyglądać młodziej. I piękniej, jeszcze piękniej, to też chyba oczywiste!
Oczywiście, że testowałam różne metody anty aging.
Raz wstrzyknęłam sobie botoks.
Raz kwas hialuronowy.
Kilka razy testowałam też jakieś inne zabiegi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Chciałabym się pięknie zestarzeć. Patrzę w lustro. Na moją twarz. Zmarszczki na czole. Kurze łapki. Być może, nie wyglądam na swój wiek (jeszcze), ale też od dawna nie wyglądam na nastolatkę i gdy kupuję alkohol, nikt nie chce oglądać mojego dowodu. Oczywiście, że chciałabym wyglądać młodziej. I piękniej, jeszcze piękniej, to też chyba oczywiste! Oczywiście, że testowałam różne metody anty aging. Raz wstrzyknęłam sobie botoks. Raz kwas hialuronowy. Kilka razy testowałam też jakieś inne zabiegi. (Opisałam, jaki był efekt hahaha) Jednak patrząc na znajome, które od lat korzystają z zabiegów tego rodzaju... czułam, że to nie moja droga. Pisząc teraz książkę, bardzo szczegółowo wnikałam w temat jak tak naprawdę wygląda, na czym polega proces starzenia. I co się dowiedziałam? Że zabiegi tego rodzaju, owszem. Mają efekt WOW. Natychmiast odmładzają skórę, ale... de facto przyspieszają starzenie! Dlaczego? Dowiecie się w mojej książce, o ile wcześniej nie podrążycie tematu w necie. A zachęcam! Można się mocno zaskoczyć! Póki co, oficjalnie obwieszczam: u mnie stop, koniec z tego typu zabiegami! Stawiam na naturalne środki, zgodne z naturą procesy, na POLIFENOLE! używam kremów bazujących na tych substancjach. Od dziś testuję kremy Esdor. Codziennie krem, co trzeci krem i serum, co tydzień maska. Pokażę Wam, co mi z tego wyszło. Oto moja recepta na młodość i na to, zeby być piękną i młodo wyglądającą staruszką! Na zdjęciu, #ja. #mój #czas #czasdlasiebie #nomakeup #nomakeupdays #nofilter #nofilterneeded #twarz #zmarszczki #jakbyćwieczniemłodym #jakpowstrzymaćstarzenie #jakbyćpiękną #zatrzymać #mlodosc #odmładzanie #krem #kremdotwarzy #esdor #polifenole #polifenoles #zdrowystylzycia #zdrowystylżycia #polishgirl #polskadziewczyna #polishwoman #polskakobieta #dziewczyna #kobieta #niedziela

Post udostępniony przez Anna Powierza (@aniapowierza)

Anna zdecydowała się napisać książę na temat starzenia.

Jednak patrząc na znajome, które od lat korzystają z zabiegów tego rodzaju… czułam, że to nie moja droga.
Pisząc teraz książkę, bardzo szczegółowo wnikałam w temat jak tak naprawdę wygląda, na czym polega proces starzenia.
I co się dowiedziałam? Że zabiegi tego rodzaju, owszem. Mają efekt WOW. Natychmiast odmładzają skórę, ale… de facto przyspieszają starzenie!
Dlaczego? Dowiecie się w mojej książce, o ile wcześniej nie podrążycie tematu w necie. A zachęcam! Można się mocno zaskoczyć!

Oświadczyła, że u niej koniec z tego typu zabiegami. Stawia na pielęgnację.

Póki co, oficjalnie obwieszczam: u mnie stop, koniec z tego typu zabiegami! Stawiam na naturalne środki, zgodne z naturą procesy, na POLIFENOLE!
używam kremów bazujących na tych substancjach.

A Wy co myślicie o zabiegach medycyny estetycznej? Jesteście za?

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Powierza ma nowe ZĘBY i hollywoodzki uśmiech

Odważnie! Anna Powierza opala się nago na plaży

Anna Powierza CORAZ ODWAŻNIEJ! W niedzielę rano wrzuciła zdjęcie TOPLESS z ŁÓŻKA – ze swoim mężczyzną

Anna Powierza

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Anna Powierza

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Powierza

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA