Pandemia koronawirusa uderzyła w każdego. Nikt nie spodziewał się, że gospodarka na jakiś czas zatrzyma się, co może być katastrofalne w skutkach. Nawet celebryci apelowali, że jest im ciężko z powodu braku pracy. Anna Powierza, która widzom kojarzy się z roli w serialu „Klan” otworzyła się i opowiedziała o trudnej sytuacji finansowej. Aktorka ma teraz powody do radości, bo w końcu wraca do pracy.

Anna Powierza zdradziła, co poprawiła w swojej TWARZY

Anna Powierza cieszy się z powrotu do pracy

Ostatnio informowaliśmy, że Anna Powierza szczerze opowiedziała o trudnej sytuacji finansowej, jaka ją dotknęła z powodu koronawirusa. Aktorka przyznała, że boi się o swoją przyszłość, bo nie dostaje dużo propozycji pracy, a występy w serialu „Klan” były jej głównym utrzymaniem. Anna tak jak i wiele innych osób została na lodzie – pieniądze się kończyły, a w dalszym ciągu trzeba było robić opłaty.

Przyznam szczerze, że wiszę trochę nad przepaścią. Nie wiem, co będzie, jeśli nie uda mi się spłacić kredytu, uregulować rachunków i zapełnić lodówki – powiedziała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Całe szczęście sytuacja powoli ulega zmianie, a rząd poinformował o luzowaniu kolejnych obostrzeń. Powierza nie ukrywa swojego szczęścia. Będzie mogła wrócić do pracy, a co za tym idzie czuć się bezpiecznie finansowo.

Koniec z maseczkami, otwarte kina i siłownie! Premier podał konkretną datę.

W tym miesiącu nie będę się musiała wreszcie martwić o rachunki. W końcu będę mogła spokojnie zasypiać i czuć spokój psychiczny – powiedziała aktorka w rozmowie z „Faktem”.

View this post on Instagram

Emocje sięgnęły zenitu: założyłam dziś coś innego niż dres i poszłam do TV rozmawiać z żywymi ludźmi. Wnioski są jednoznaczne: ubrania kurczą się od leżenia w szafie, ja w emocjach nieustannie gadam głupoty, ale przynajmniej każdy miał szansę zobaczyć, że nie umarłam z głodu.  Jednak potwierdzam; nie było łatwo. Kiedy zwykle fortunę wydaje się na dragi, don perignon służy do codziennej kąpieli a do wyjścia po bułki trzeba wezwać stylistkę, fryzjera mejkapistkę ochronę fotografa i jeszcze opłacić media by to opublikowali, sami widzicie. Nie jest łatwo. Dlatego oczywiście; skorzystam z pomocy. Wycieczka na Bali (wraz z bliskimi, oczywiście) skutecznie podratuje mi psyche, nienawykłą do trudów i znoju zwykłych śmiertelników. Oferty wyłącznie do ekskluzywnych hoteli (5*)proszę kierować na priv, inne prezenty wpłaty podarki upominki byle z górnej półki, też poprawią mi humor. Ps. Cierpliwości. Przyjmę wszystko, tylko przy takim zalewie wiadomości na raz wszystkiego nie ogarnę! #rano #wtorek #prawie #praca #uśmiech #szczęście #tv #pnś #pns #tvp #studio #pozytywnemyslenie #pozytywnie #szczęśliwa #szczescie #aktorka #wracamydopracy #klan #serial #polishgirl #polishwoman #girl #woman #polskadziewczyna #polskakobieta #dziewczyna #kobieta #szcześliwa #kobietapoczterdziestce

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on

Aktorka przyznała, że kamień spadł jej z serca i nie musi myśleć o najczarniejszym scenariuszu – jednak, gdyby sytuacja nie uległa zmianie Anna przyznała, że byłoby jej bardzo ciężko.

Miałabym problem. Nie mogę sobie pozwolić, żeby pół roku nie pracować, a wypadły mi już trzy miesiące pracy. Mogłoby być tak, że we wrześniu nie miałabym co włożyć do lodówki, czy za co spłacić kredytu – przyznała aktorka.

Na Instagramie fani aktorki kibicowali jej w szybkim powrocie do pracy – pojawiły się również komentarze, które dobitnie pokazały, jak osoby, które nie są związane z show-biznesem i z dnia na dzień potraciły swoje prace miały ciężko.

Jednym Słowem Pani Aniu zobaczyła pani jak naprawdę smakuje życie szarego człowieka wystarczy jeszcze tylko trochę zacząć upolityczniać takie zwykłe szare życie i ma Pani sajgon murowany – napisał pod zdjęciem aktorki jeden z Internautów.

Powierza jest przeszczęśliwa z powrotu na plan. Najprawdopodobniej przed wejściem na plan serialu lub filmu konieczne będzie przejście testu na koronawirusa.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Aktorka „Klanu” ma poważne problemy finansowe z powodu koronawirusa: ” wiszę trochę nad przepaścią”

Anna Powierza wykorzystuje spacer z psem na ćwiczenia (ZDJĘCIA)

Anna Powierza CORAZ ODWAŻNIEJ! W niedzielę rano wrzuciła zdjęcie TOPLESS z ŁÓŻKA – ze swoim mężczyzną

Anna Powierza w czerwonej sukience pozuje na ściance.

Anna Powierza, fot. AKPA

Anna Powierza trenuje z psem.

Anna Powierza, fot. AKPA.