Polskie gwiazdy postanowiły się zjednoczyć i wspólnie z Europejską Platformą Recyklingu przekazali w Dniu Dziecka prezenty dla najmłodszych. Z powodu pandemii koronawirusa dzieci i młodzież nie mogą chodzić do szkoły, a lekcje odbywają się online. Jednak nie każdy z najmłodszych jest w posiadaniu laptopa. Takiego dnia dziecka najmłodsi z pewnością nie zapomną na długie lata.

Anna i Robert Lewandowscy z córkami świętują Dzień Dziecka. „Moje największe szczęście”

Celebryci pomagają  najmłodszym – przekazali laptopy dla dzieci

1 czerwca, z okazji dnia wszystkich dzieci w Szkole Podstawowej nr 28. w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie pod hasłem „EKO Pomoc ERP” (Europejskiej Platformy Recyklingu).

W tym trudnym czasie nie wszystkie dzieci mają możliwość, by korzystać z lekcji online. W wielu domach brakuje komputerów, w rodzinach wielodzietnych jest ich niedostateczna ilość – a w innych, dzieci zmuszone są dzielić komputery z rodzicami, którzy również pracują zdalnie. Najmłodsi nie mogą w normalnych warunkach się uczyć, nie mają wpływu na brak odpowiedniego sprzętu.

Gwiazdy razem z ERP pomagają dzieciom:

W spotkaniu z najmłodszymi wzięli udział celebryci: pojawił się aktor Piotr Zelt i Anna Powierza, która ostatnimi  czasy sama narzekała na trudną sytuację finansową wie, że dobro wraca (więcej TUTAJ). Z dziećmi spotkała się również Magda Wójcik i Maja Frykowska. Gwiazdy rozmawiały z najmłodszymi i przekazały razem z ERP laptopy dla dzieci, które pomogą im w nauce i przy codziennych lekcjach online. 

Anna Powierza ma ogromne powody do radości: ” Nie będę się musiała wreszcie martwić o rachunki”

Barbara Kurdej-Szatan również zaangażowała się w akcję, jednak nie mogła osobiście uczestniczyć w spotkaniu z dziećmi. Aktorka postanowiła nagrać specjalne wideo, w którym przekazała życzenia dla najmłodszych.

Kochane dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 28 na warszawskim Targówku. Życzę Wam, wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka. Przede wszystkim mnóstwo radości, zdrówka, miłości! Słuchajcie, ja mam córkę i też mamy zajęcia online. Wiem, że nie jest to łatwe, ale trzymam za Was bardzo mocno kciuki, żebyście miały same dobre oceny i żeby wszystko było dobrze. Całuje Was mocno. Pozdrawiam i życzę wspaniałego Dnia Dziecka – powiedziała w specjalnym nagraniu Barbara.

Gwiazdy razem z ERP pomagają dzieciom.

Anna Powierza, fot. Baranowski/AKPA

Paweł Palus, Dyrektor Operacyjny ERP Polska powiedział, że nie zawsze potrzebny jest sprzęt najnowszej generacji. Przyznał, że dzieci otrzymały komputery, które dostały drugie życie.

Podjęliśmy decyzję, że wspólnie z zakładem MB Recycling naprawimy kilkadziesiąt komputerów i przekażemy je do ponownego wykorzystania przez uczniów. Mamy nadzieję, że będą im służyć jeszcze przez wiele lat – powiedział Paweł Palus.

Trzeba przyznać, że pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę a dzieci mogą cieszyć się z nowych/starych komputerów, które pomogą im nie tylko w nauce i będą przypominać, jak ważna jest ekologia i ponowne wykorzystanie rzeczy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Prezenty na Dzień Dziecka – promocje na zabawki w 5-10-15

Małgorzata Rozenek pokazała co jej dzieci dostały na Dzień Dziecka! Na BOGATO

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz tak szczerze o byciu mamą: Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam

Gwiazdy razem z ERP pomagają dzieciom.

Piotr Zelt, fot. Baranowski/AKPA.

Gwiazdy razem z ERP pomagają dzieciom.

scena z: Magdalena Wójcik, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Gwiazdy razem z ERP pomagają dzieciom.

Anna Powierza, fot. Baranowski/AKPA.

Gwiazdy razem z ERP pomagają dzieciom.

Maja Frykowska, fot. Baranowski/AKPA.