Anna Skura to blogerka, której wielką popularność przyniósł blog whatannawears.com., gdzie publikuje wpisy o modzie i podróżach. Skura podbija też Instagram, na którym pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe. Blogerka prowadzi również własną markę z odzieżą, kosmetykami i akcesoriami do domu. Wraz z mężem mają też biuro organizujące wycieczki zagraniczne. Szersze grono publiczności mogło ją poznać w 3. edycji programu „Agent-Gwiazdy” w TVN.

Anna Skura wzięła kolejny ŚLUB? Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których NIE pozuje z mężem

Anna Skura wyprawiła córce urodziny

Od dwóch lat Skura spełnia się także jako mama. Blogerka pod koniec sierpnia 2018 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę, Melody Imaan. Dziewczynka stała się całym światem dla Skury i niemal po całym świecie podróżuje z mamą.

Celebrytka nie kryje się z miłością do córki i wiele razy podkreślała, że chce dla niej, jak najlepiej. Udowodniła to też kilka dni temu, kiedy wyprawiła Melody huczne urodziny niczym z bajki. Anna podzieliła się zdjęciami i wyznała, że nieco bała się je publikować, bo mogła zostać skrytykowana.

Zastanawiałam się, czy dodać ten post, bo wiem, jakie emocje on wzbudzi. Wiem, jakie to niewybaczalne organizować 2-letniemu dziecku takie urodziny. Wiem, że jestem „złą matką” rozpieszczającą swoje dziecko. (…) Uwielbiam rozpieszczać swoich bliskich i robie to z czystych intencji i serca. Wiecie, że zawsze staram się łączyć swoje potrzeby z głęboką wrażliwością na Melodyjkę. (…) Myślę, że też chciałabym jej dać to, czego ja nie miałam. Nie każcie mi mieć z tego powodu wyrzutów sumienia, nie odbierajcie mi też szczęścia (czystego, prawdziwego) tylko dlatego, że być może Wy postąpiliście inaczej… może – napisała blogerka.

View this post on Instagram

I believe in little Angel💫👼🏽 . Zastanawiałam się czy dodać ten post,bo wiem jakie emocje on wzbudzi 🤷🏼‍♀️ wiem jakie to niewybaczalne organizować 2 letniemu dziecku takie urodziny. Wiem, że jestem „złą matką” rozpieszczającą swoje dziecko… . Wiem, wiem,ale cóż… mam nadzieje, że internet mi wybaczy, że moje „własne podwórko” na tyle mnie zna,że wie, że Uwielbiam rozpieszczać swoich bliskich i robie to z czystych intencji i serca. Wiecie, że zawsze staram się łączyć swoje potrzeby z głęboka wrażliwością na Melodyjkę. Czerpię ogromną radość z kochania i dawania i zawsze staram się oddawać z nawiązką to co dostaje od innych.To także moja Wdzięczność dla wszystkich, którzy otaczają mnie i moją rodzinę.wspierają i chcą celebrować tą radość z nami. Myślę, że też chciałabym jej dać to czego ja nie miałam🙏🏾❤️ Nie każcie mi mieć z tego powodu wyrzutów sumienia, nie odbierajcie mi też szczęścia (czystego, prawdziwego) tylko dlatego, że być może Wy postąpiliście inaczej… może😉 . To był piękny dzień i piękne wydarzenie, dlatego, że otaczały mnie same dobre wróżki. Wróżki, które potrafią czynić prawdziwą magię. Małgosia @dura_events załatwi wszystko, nawet pogodę. Karolinka @galeriaslodkosci wyczaruje najpiękniejsze i najsmaczniejsze torty, nawet o 6 rano przyjedzie na lotnisko z nimi😅😳 Anulka, która wyczarowała tą bajkową krainę @alexdekoracje 💫 @magdamodra i @marekkrupski_official ,którzy stworzyli takie cudne miejsce jak @bialazyrafa_ Dziękuje Wam z całego serca za to, że znaleźliście się w moim życiu i dziękujemy tym, którzy chcieli z nami ten dzień świętować ❤️ Zdjęcia zrobiła cudowna @elenamatiash ❤️📸 . PS. Niestety nie mogło być z nami Taty Melodyjki 😢 ( kto ogląda stories, ten wie jakie miał perypetie podróżnicze związane z Covid 🥵) Instamateczki proszę darujcie sobie ten cały nalot na Marka 😳🤯 . #melodybdayparty #melodyimaan #kidsbirthdayparty

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

ZOBACZ TEŻ:

Anna Skura pokazuje, jak wyglądał jej BRZUCH 3 miesiące po CIĄŻY. Mało która gwiazda by się na to odważyła

Anna Skura pokazała straszne OPARZENIA na nogach – apeluje o pomoc

Anna Skura z córką przed domem

Anna Skura z córką/fot. Instagram/whatannawears

Anna Skura z córką w Grecji

Anna Skura z córką/fot. Instagram/whatannawears