Anna Skura jest znana z podróżowania i wrzucania na swój profil instagramowy przepięknych zdjęć z wakacji. Blogerka nie odpuściła wycieczki nawet 1,5 miesiąca po porodzie.

Anna Skura z dzieckiem na Bali

Teraz postanowiła zabrać swoją roczną córeczkę, Melody na Bali: „Po 35h w podróży dotarłyśmy na miejsce szukać inspiracji do książeczki” – relacjonowała Skura na Instagramie.

WOW! Anna Skura przygotowała Melody bajeczny roczek w OGRODZIE

Blogerka z mężem i dzieckiem już tydzień wypoczywa na Bali. Na swoim profilu instagramowy prawie codziennie chwali się niezwykłymi zdjęciami – próbuje udowodnić, że z tak małym dzieckiem da się podróżować i nie jest to męczarnia, a sama przyjemność.

Podróżuj teraz, bo gdy pojawi się D-Z-I-E-C-K-O to się skończy. Słyszałam,że podobno😉No wiesz, wolnoć Tomku w swoim domku.Każdy robi co chce.My tak nie chciałyśmy,więc kontynuujemy z Melody plan przejęcia świata!Najpierw sprawdzimy dokładnie każde miejsce,gdzie jest najładniej i co ewentualnie można przejmować a czym sobie nie zaprzątać głowy 🤓 Trudna to dla nas była podróż, i wcale nie ze względu na Melody.O naszych przygodach opowiem Wam na stories (red. pisownia oryginalna) – czytamy.

View this post on Instagram

Podróżuj teraz, bo gdy pojawi się D-Z-I-E-C-K-O to się skończy. Słyszałam,że podobno😉No wiesz, wolnoć Tomku w swoim domku.Każdy robi co chce.My tak nie chciałyśmy,więc kontynuujemy z Melody plan przejęcia świata!Najpierw sprawdzimy dokładnie każde miejsce,gdzie jest najładniej i co ewentualnie można przejmować a czym sobie nie zaprzątać głowy 🤓 Trudna to dla nas była podróż, i wcale nie ze względu na Melody.O naszych przygodach opowiem Wam na stories.Po 35h w podróży dotarłyśmy na miejsce szukać inspiracji do książeczki.A przy okazji mam dla Was wazny komunikat ‼️ . Wiem,że wiele z Was ma mnie za podróżniczą, powiedzmy inspiracje,zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci,ale musicie wiedzieć,że sama popełniam też błędy,najczęściej z niewiedzy.najgorsze,że nie wiem czy jeszcze ich kiedyś nie popełnię 🤭 Łóżeczko w samolocie dla dzieci to genialna rzecz,ale ze względów bezpieczeństwa Wasze dzieci nie powinny w nim siedzieć( patrz zdjęcie nr2🤷🏼‍♀️🤭) każda linia ma inne wymagania co do wzrostu dziecka i wagi (nóżki nie powinny być w nim zgięte (patrz Melody na kolejnym zdjeciu🤷🏼‍♀️🙈) dzieci nie powinny leżeć na podłodze (raz! Przyrzekam,że raz mi się zdażyło i oczywiście nigdy więcej).Podczas turbulencji i sygnalizacji zapiąć pasy,zawsze,ale to zawsze dzieciaczki muszą być wyjęte i przypięte pasami na kolanach.Tak,nawet wtedy,gdy smacznie śpią i zaczną płakać,gdy je wyjmiesz😢Podczas snu, łóżeczko musi być zawsze zapięte,tak, nawet wtedy, gdy stewardessa nie patrzy😉To ochroni jego przed podskoczeniem do sufitu, podczas różnych niekontrolowanych ruchów samolotu i ewentualną jego krzywdą.Po co Wam o tym mówię?No trochę zła ze mnie matka,trochę zła, ale myśle,że jak się przyznam do swoich błędów,więcej z Was zwróci uwagę na nie. Moje obserwatorki są stewardessami chyba z każdej możliwej linii i wiem od nich jak wiele rodziców nie wykonuje ich poleceń, patrzy tylko kiedy odejdą i robi swoje. Proszę nie przysparzajcie więcej roboty dziewczynom i uważajcie na swoje dzieci, to wszystko ze względów bezpieczeństwa. PS.2 Wszystkie pytania o podróże z dziećmi piszcie pod postem. ❤️PROSZĘ PRZEŚLIJCIE TEGO POSTA MAMOM, KTÓRE CHCIAŁYBY PODRÓŻOWAĆ LUB JE TU OTAGUJCIE.❤️‼️🙏🏾

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

To zdjęcie wywołało największe emocje! Influencerka zauważa, że podróżowanie od dzieciństwa uczy braku granic i podziałów oraz tolerancji. Z kolei internauci zauważyli, że jest spore ryzyko zakażenia się tamtejszą chorobą.

View this post on Instagram

„Travellling without borders” 🙏🏾 . travelling since childhood makes you to grow up without any bordes.👶🏻👶🏽👶🏿👧🏼 Teaches you to see, understand and become tolerant.🙏🏾🌈 Child's love is the universal language.💥 .. Podróżowanie od dzieciństwa sprawia, że ​​od samego początku dorastasz nie mając żadnych granic, nie znasz podziałów. Podróżowanie od pierwszych chwil życia uczy widzieć, rozumieć i być tolerancyjnym. Językiem Komunikacji jest miłość do drugiego człowieka. To jest piękne ❤️ Kocham najmocniej ten widok. O takim poznawaniu świata dla Melodyjki marzyłam. A czy Ty MAMO odnalazłabyś się ? #szukamyinspiracjidoksiazeczki #Travellingwithoutborders #littleMelody #MelodyImaan

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on