Anna Skura nie należy do tych kobiet, które już kilka tygodni po porodzie mogły pochwalić się idealnie płaskim brzuchem. Blogerce powrót do formy zajął sporo czasu. Teraz pokazała zdjęcia, na których widać, jak wyglądał jej brzuch trzy miesiące po porodzie.

Anna Skura pokazała straszne OPARZENIA na nogach – apeluje o pomoc

Anna Skura brzuch po ciąży

Anna Skura w sierpniu 2018 roku została mamą córeczki Melody Imman. Jej poród był trudny. Podróżniczka nie wróciła od razu po urodzeniu dziecka do figury sprzed ciąży. Musiała ciężko trenować przez wiele miesięcy, aby jej brzuch znów stał się płaski.

Wiele tu nowych osób, które nie ma pojęcia,jak długi był dla mnie powrót do formy sprzed ciąży.Tutaj jestem w 6 mcu( na zdjęciu w bikini 3 mce po)i jeszcze nie wiedziałam,jak wiele przede mną.Byłam aktywna i przed ciążą i w trakcie.myślałam,że to wystarczy, żeby hop siup zaraz wrócić – napisała.

Anna Skura pokazała bardzo NATURALNE zdjęcie po ciąży! „Boże jaką mam tremę”

Anna Skura – ile przytyła w ciąży?

Ania przytyła w ciąży 18 kg.

Tu zaskoczenie🤷🏼‍♀️Zamiast kilku kg, jak słyszałam,przybyło aż 18!Wcześniej nie wiedziałam,że po ciąży nie mogę wykonywać od razu wielu ćwiczeń,myślałam,że siódme poty na siłowni wystarczą.Zaczęłam spokojnie.To były miesiące konsekwencji i systematyczności.

Żeby zobaczyć zdjęcia brzucha blogerki po ciąży, przesuń w prawo.

View this post on Instagram

Przeglądam galerię i widzę to zdjęcie,gdy Melody była jeszcze małą cząsteczka mnie.Wiele tu nowych osób,które nie ma pojęcia,jak długi był dla mnie powrót do formy sprzed ciąży.Tutaj jestem w 6 mcu( na zdjeciu w bikini 3 mce po)i jeszcze nie wiedziałam,jak wiele przede mną.Byłam aktywna i przed ciążą i w trakcie.myślałam,że to wystarczy,żeby hop siup zaraz wrócić.Tu zaskoczenie🤷🏼‍♀️Zamiast kilku kg, jak słyszałam,przybyło aż 18!Wcześniej nie wiedziałam,że po ciąży nie mogę wykonywać od razu wielu ćwiczeń,myślałam,że siódme poty na siłowni wystarczą.Zaczęłam spokojnie.To były miesiące konsekwencji i systematyczności.Nie jestem profesjonalną trenerką,ale dziele sięz Wami moją drogą,którą sama przeszłam i wspólnie z moim trenerem przygotowałam VIDEBOOKA z ćwiczeniami, które wykonywałam,które pozwoliły mi wrocic do formy.Zobaczyłam,że takich„mnie”, które nie wiedzą od jakich,bezpiecznych ćwiczeń zacząć jest więcej.Dlatego te videbooki są dla Was.Spróbuj,może akurat Tobie się przydadzą i zmotywują do działania.Nic nie tracisz.Po Vcz1 kilka tysięcy z Was zaufało i systematycznie korzystało z niego,choć pewnie jest część,która tam nigdy nie zajrzała.No cóż,pomyślcie co by było,gdybyście wtedy zaczęły.Mijający czas najlepiej motywuje.Życie jest za krótkie by chodzić w za dużych spodniach.Ja swoich nie chciałam zmieniać na większe.Już jutro o godz.10:00 mam dla Was 2 cześć VIDEOBOOKA.I o tyle w Vcz.1 jeszcze czułam się trochę niepewna,to V.cz2 jest już prawdziwym SZTOSEM.Nie potrzebujeciesprzętów w domu,wystarczy mata/ręcznik+dobre chęci i butelki z wodą. Możecie to nazywać kultem ciała,ja wole„w zdrowym ciele zdrowy i szczęśliwy duch”.Ale też,uważam,że najważniejsze,by każdy czuł się szczęśliwy w swoim ciele.Ja z większym rozmiarem się nie polubiłam 🤷🏼‍♀️szczęśliwsza jestem o te -18 kg mniej i gdy jestem sprawna i mogę nosić te same ubrania.To nie ważne czy będziesz ćwiczyć z tym videbookiem czy innym.Jeśli on Cie zmotywuje, by zacząć działać to już będzie dla mnie sukces.V.cz2 przez pierwsze 2 tyg.będzie w promocyjnej cenie 49 zł (najniższa była w PREORDERZE potem będzie 59,90.To jak cena za 20 min treningu z trenerem, a dostęp masz na zawsze! I Dodatek o medytacj

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

Anna Skura przygotowała dla swoich obserwatorek specjalny videobook z ćwiczeniami, które pomogą im wrócić po ciąży do dawnej sylwetki. Sama wyznała, że nie czuła się dobrze w większym rozmiarze.

Możecie to nazywać kultem ciała,ja wole„w zdrowym ciele zdrowy i szczęśliwy duch”.Ale też,uważam,że najważniejsze,by każdy czuł się szczęśliwy w swoim ciele.Ja z większym rozmiarem się nie polubiłam 🤷🏼‍♀️szczęśliwsza jestem o te -18 kg mniej i gdy jestem sprawna i mogę nosić te same ubrania.

ZOBACZ TAKŻE:

Córeczka Anny Skury jest do niej bardzo podobna – ma PRZEPIĘKNE oczy!

Anna Skura o dramatycznym porodzie: walczyłam 27 godzin!

Anna Skura o locie z dzieckiem: Darła się wniebogłosy niczym obdzierana ze skóry