Anna Skura już prawie rok temu urodziła córeczkę Melody Imaan. Blogerka zyskała popularność po występie w programie Agent Gwiazdy. Blogerka wstawiła zdjęcie brzucha po trzech miesiącach ciąży.

Anna Skura brzuch po ciąży

Anna Skura pochwaliła się tym, w jaki sposób udało jej się osiągnąć świetną sylwetkę po ciąży. Wstawiła zdjęcie po trzech miesiącach po porodzie i po ośmiu.

Anna Skura zdradza jeden ze sposobów na odzyskanie formy po ciąży  to bańki chińskie

Boże jaką ja mam tremę! Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie!
myślałam,że nawet jeśli po ciąży,nie będę miała płaskiego brzucha to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy! – pisze pod zdjęciem.

Anna przyznaje, że powrót do formy wcale nie był takie prosty. Zanim zobaczyła u siebie płaski brzuch, musiało minąć sporo czasu, a nawet miesięcy. Nie poddała się jednak i walczyła o wymarzoną figurę:

Anna Skura pokazała fałdki po ciąży: Tyle muszę schudnąć

Byłam zdziwiona,że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha,a powrót zajął wiele miesięcy!Nie odpuszczałam.Byłam cierpliwa i systematyczna.Okazało się,że nie mogę od razu wskoczyć na bieżnię,nie mogę robić ćwiczeń,które robiłam wcześniej,bo mogą zaszkodzić.Ciało po ciąży,było osłabione i ledwo robiłam najprostsze ćw. – zdradza.

Anna Skura sporo ćwiczyła zanim osiągnęła płaski brzuszek po ciąży. Zajęło jej to osiem miesięcy. 

Zobacz również:

Anna Skura pokazała zdjęcia swojej sylwetki po porodzie nie wyglądała idealnie

Anna Skura o locie z dzieckiem: Darła się wniebogłosy niczym obdzierana ze skóry

Anna Skura zdradza, dlaczego nazwała córkę Melody Imaan: To do nas pasuje!

scena z: Anna Skura, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Boże jaką ja mam tremę!Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie! myślałam,że nawet jeśli po ciąży,nie będę miała płaskiego brzucha to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy!😅Na pewno nie pokażę się światu.To było głupie,wiem!Dopiero,gdy pierwszy raz w życiu utraciłam tyle swojej sprawności zobaczyłam,że powrót nie jest taki prosty😭Wiem, że takich kobiet jak ja,jest więcej👋🏾 Zawsze byłam aktywna,ale okazało się,że nie tylko to,ale i geny mają wpływ na to kiedy wrócimy do „formy”.Byłam zdziwiona,że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha,a powrót zajął wiele miesięcy!Nie odpuszczałam.Byłam cierpliwa i systematyczna.Okazało się,że nie mogę od razu wskoczyć na bieżnię,nie mogę robić ćwiczeń,które robiłam wcześniej,bo mogą zaszkodzić.Ciało po ciąży,było osłabione i ledwo robiłam najprostsze ćw.Ale wtedy nie wiedziałam co mogę robić i gdzie tego szukać.Wy swoimi prośbami zainspirowałyście mnie do stworzenia tego videobooka😭Teraz przekazuje Wam moje doświadczenie w oparciu o wiedzę mojego trenera Darka Zielińskiego,z którym opracowaliśmy ten materiał.To propozycja unikalnych treningów, które pozwolą wrócić do formy sprzed ciąży lub po długiej przerwie.Videobook to ok12 ćwiczeń + karta treningów,która będzie Twoim sumieniem Bo wiesz…jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.Pokażę Ci od jakich ćwiczeń zaczęłam,które przyniosły największe efekty i jak je poprawnie robić.To poradnik nie tylko dla mam, ale też dla kobiet, które chcą pracować nad sylwetką a nie wiedzą od czego zacząć.są dokładnie wytłumaczone,by można je samodzielnie wykonywać w domu bez użycia przyrządów.Nie bój się,że są „łatwe”, systematycznie robione naprawdę przyniosą efekty! .... KUP VIDEOBOOKA tutaj lub link w bio. https://whatannawears.com/sklep/ • Cena przez pierwsze 2 tyg.- w promocyjnej cenie 49,90 (potem będzie 59,90)to tak naprawdę cena za 20 min treningu z trenerem, a dostęp masz na zawsze! Plus hit! ćw.na garbienie się i karta treningow! •Teraz Przez 2 tyg można zamówić też preorder drugiego videoBooka w pakiecie z pierwszym w specjalnej cenie 79,90.to kontynuacja ćw, ale już w bardziej zaawansowanej formie.

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI 🧿 (@whatannawears)