Anna Starmach oczekuje drugiego dziecka – słynna kucharka jest mamą dwuletniej Jagny. Wkrótce na świecie powita drugie dziecko. Na swoim Instagramie zdradziła, jak się czuje w drugiej ciąży.

Anna Starmach pokazała WÓZEK córeczki. Stylowy i tani!

Ania Starmach o drugiej ciąży

Gwiazda „Master chefa” nie jest szczególnie wylewna, jeśli chodzi o dzielenie się wiadomościami z życia prywatnego, ale ze swoimi fanami utrzymuje stały kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. O swojej ciąży poinformowała na początku grudnia przy okazji bożonarodzeniowej sesji z rodziną.

Na swoim Instagramie sławna kucharka postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów dotyczące jej odmiennego stanu. Okazuje się, że początki nie były różowe.

Anna Starmach pokazała, jak wygląda „z rana” – zachęca inne kobiety, aby też to zrobiły

Pytacie jak mijają mi te ostatnie tygodnie i jak łączę pracę na planie z domowymi obowiązkami no i z brzuszkiem! Po dość ciężkim pierwszym trymestrze wreszcie odzyskuję siły. Tzn. nadal mogłabym spać 16h ale na szczęście powrócił apetyt – zaczęła Ania.

Wyciągnęła też lekcje z pierwszej ciąży.

Na planie i w domu wszyscy się o mnie troszczą, odciążają, pomagają a ja… ja z tej pomocy korzystam. Bo o ile w pierwszej ciąży prawie do końca udawałam, że przecież ja wszystko mogę i pomocy nie potrzebuje, o tyle w drogiej ciąży wiem, że wtedy się myliłam Teraz jak nigdy chcę dbać o siebie i swój organizm, aby potem on znalazł siły na dbanie o małego dzidziusia – wyznała.

Ania zdradziła również, że łączenie ciąży z pracą i opieką nad dwulatką, to nie jest prosta sprawa.

Chociaż oczywiście o ile napisać to prosto, o tyle wykonać trudniej. Bo gdy wracam po całym dniu na planie, i marzę tylko o kąpieli i spaniu w domu, wtulają się we mnie małe Jagienkowe rączki i słyszę „mamo cytaj mi cytaj, baw sie ze mną i rób fikolki” – zdradziła.

Anna Starmach RZADKO pokazuje zdjęcia z córką – zrobiła wyjątek

Podoba wam się takie podejście do ciąży i macierzyństwa?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ania Starmach (@ania_starmach)

Anna Starmach na planie programu

Anna Starmach/fot. AKPA

Anna Starmach na planie "MasterChefa"

Anna Starmach/fot. AKPA