Anna Starmach (32 l.) w listopadzie 2018 urodziła córeczkę Jagnę. Jej Instagram nie zamienił się jednak w miejsce pełne zdjęć maluszka – nadal znajdują się na nim głównie fotki kucharki i przygotowywanych przez nią potraw.

Anna Starmach w bikini: Nie, nie wróciłam do formy sprzed ciąży

Anna Starmach pokazała zdjęcie córki z okazji urodzin

Anna Starmach obchodzi dziś 32. urodziny i z tej okazji wrzuciła zdjęcie z maleństwem, na którym widać fragment jej główki i rączkę. Napisała, że ten dzień będzie wyglądał inaczej niż w poprzednich latach.

Dziś są moje URODZINY!🤩🥰🤩
Mogę więc robić co chce! Mogę spędzać ten dzień z kim chce i gdzie chce!
W tym roku nie będzie szampana🥂🍾, sukienek, szpilek👠👠 ani eleganckiej kolacji! Diametralnie zmieniła się dla mnie definicja idealnego dnia… Co więc zamierzam?

Jakie dokładnie ma plany?

Na razie leże w (niepościelonym jeszcze) łóżku z moją córeczką, śmiejemy się, przytulamy i przewracamy z boku na bok. 🎀💕🎀Wkrótce dołączy do nas tata (jak tylko skończy prace) i pójdziemy na długi spacer do domu dziadka i babci, tam będzie dobra herbata☕️🍵☕️może jakieś kanapki, ciasto. 🍰🍰🍰Przyjdzie kilka cioć i wujków. I będziemy tak siedzieć i rozmawiać i na pewno Jagna będzie w centrum zainteresowania i będzie obdarzać wszystkich, swym najpiękniejszym bezzębnym uśmiechem 😜😝😜i na pewno wszyscy będą się zastanawiać jak to było jak jej nie było. Ja już nie wiem… To był doskonały rok! Nie chce niczego więcej! Oby było tak pięknie, radośnie i rodzinnie jak dziś! Tego sobie i wam życzę!🙈😂🙈

Poprosiła w ramach prezentu o pomoc dla potrzebującej dziewczynki.

A skoro mi prezenty nie potrzebne to proszę wszystkich dalszych i bliższych znajomych o chociażby złotówkę dla Kamili, która potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację!
Link w BIO i na instastories https://www.siepomaga.pl/kamila-debniak

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś są moje URODZINY!🤩🥰🤩 Mogę więc robić co chce! Mogę spędzać ten dzień z kim chce i gdzie chce! W tym roku nie będzie szampana🥂🍾, sukienek, szpilek👠👠 ani eleganckiej kolacji! Diametralnie zmieniła się dla mnie definicja idealnego dnia... Co więc zamierzam? Narazie leże w (niepościelonym jeszcze) łóżku z moją córeczką, śmiejemy się, przytulamy i przewracamy z boku na bok. 🎀💕🎀Wkrótce dołączy do nas tata (jak tylko skończy prace) i pójdziemy na długi spacer do domu dziadka i babci, tam będzie dobra herbata☕️🍵☕️może jakieś kanapki, ciasto. 🍰🍰🍰Przyjdzie kilka cioć i wujków. I będziemy tak siedzieć i rozmawiać i na pewno Jagna będzie w centrum zainteresowania i będzie obdarzać wszystkich, swym najpiękniejszym bezzębnym uśmiechem 😜😝😜i na pewno wszyscy będą się zastanawiać jak to było jak jej nie było. Ja już nie wiem... To był doskonały rok! Nie chce niczego więcej! Oby było tak pięknie, radośnie i rodzinnie jak dziś! Tego sobie i wam życzę!🙈😂🙈 A skoro mi prezenty nie potrzebne to proszę wszystkich dalszych i bliższych znajomych o chociażby złotówkę dla Kamili, która potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację! Link w BIO i na instastories https://www.siepomaga.pl/kamila-debniak

Post udostępniony przez Ania Starmach (@anna_starmach)

Anna Starmach – kim jest jej mąż?

Anna Starmach we wrześniu 2017 roku wzięła ślub z Piotrem Kuskiem. Jej mąż jest biznesmenem i managerem w znanej firmie informatycznej.

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Starmach o wpadce podczas ramówki TVN: Cóż się ze mną stało?

Anna Starmach dwa tygodnie po PORODZIE: z bladą cerą, podkrążonymi oczami

Anna Starmach pokazała spory już ciążowy BRZUSZEK!

Anna Starmach
Anna Starmach