Świat mody żyje dziś jednym newsem – Anna Wintour się rozwodzi. Bardziej szokujące byłby tylko fakt, że 70-letnia naczelna amerykańskiego Vogue’a przechodzi na emeryturę.

Tego nikt się nie spodziewał. Anna Wintour założyła DRES. „Świat się zmienia”

Anna Wintour się rozwodzi

O tym, że Anna Wintour ma dość trudną naturę, wiedzą wszyscy, którzy choć trochę interesują się branżą fashion. Na przestrzeni ponad 40-letniej kariery, Anna wypracowała sobie status prawdziwej ikony, z której zdaniem wszyscy muszą się liczyć. Okazuje się jednak, że sukcesy zawodowe nie idą w parze ze szczęściem w życiu prywatnym.

Anna Wintour jest żoną Shelby Bryana, z którym związała się ponad 20 lat temu. Związek małżeński zawarli przed 16 laty, jednak wszystko wskazuje na to, że nie będzie to miłość aż po grób.

Anna Wintour zaskakująco o stylu Meghan Markle w ciąży. Jej rada dla księżnej dotyczy WSZYSTKICH kobiet

Jak donosi amerykański magazyn Page Six, para rozstała się na dobre. Znana z powściągliwości Anna nie udzieliła komentarza, nieoficjalnie mówi się o tym, że uczucie pomiędzy małżonkami wygasło. Shelby jest drugim mężem Anny, pierwszym, któremu przyrzekała miłość aż po grób był David Shaffer. Para pobrała się w w 1983 roku i rozwiodła w 1999.

Anna Wintour mówi, co naprawdę sądzi o sukni ślubnej księżnej Meghan

Czy sprawdzi się przysłowie i trzecie małżeństwo Wintour będzie udane?

Anna Wintour we wzorzystej sukience

Anna Wintour/fot. Forum

Anna Wintour we wzorzystej sukience

Anna Wintour/fot. Forum

Anna Wintour we wzorzystej sukience

Anna Wintour/fot. Forum