AnnaLynne McCord powiedziała w wywiadzie z Marisą Sullivan z magazynu Giddy, że nawiązanie relacji seksualnej BDSM z gwiazdą serialu „Prison Break” Dominikiem Purcellem pomogło jej przezwyciężyć przeszłą traumę, „zmienił wszystko”.

AnnaLynne McCord z „90210” cierpi na poważną chorobę psychiczną. Kiedy była nastolatką, została zgwałcona

Gwiazda serialu „90210” mówi o swoim byłym chłopaku, Purcellu – którego opisuje jako – wielkiego, silnego, wściekłego Australijczyka. 34-letnia McCord ujawniła w szczerej rozmowie z dziennikarką, że nie planowała ujawniać publicznie swojej traumy związanej z wykorzystywaniem seksualnym. Zadziało się inaczej, gdy została wciągnięta na scenę podczas imprezy charytatywnej magazynu Cosmopolitan.

„Kiedy po raz pierwszy opowiedziałam swoją historię, zostałam wciągnięta na scenę podczas wydarzenia… zostałam wyrzucona na scenę jak jeleń w świetle reflektorów […] Wszystko zostało powiedziane, wszystko zostało zrobione… Nie wiedziałam, co robić, więc powiedziałam: Słyszeliście wszystkie historie ocalonych, ale nie znacie historii jednej dziewczyny. A potem pomyślałam: „Och, dlaczego to powiedziałam? To było głupie! Jest tu tysiąc ludzi!’ A więc tak wyszła moja historia”.

„Kiedy miałam 19 lat, zostałam napastowana seksualnie przez przyjaciela, który bywał u mnie w moim domu […] Obudziłam się, a on był we mnie i zamarłam. Całe moje ciało… zamknęło się i nie wiedziałem, co robić. Potem obwiniałam się, ponieważ nie walczyłam… Ponieważ nie próbowałam tego zatrzymać”.

Gwiazda serialu 90210, „Seks BDSM pozwalał mi poczuć cokolwiek”

Powiedziała też Cosmopolitanowi, że jako dziecko dorastała w Gruzji, wtedy również doznała przemocy fizycznej. Po tych traumatycznych zajściach aktorka zwróciła się w stronę alkoholu, miała lęki, cierpiała na zespół stresu pourazowego, sięgała po narkotyki, a także… seks BDSM, polegający na uległości i dominacji. Wtedy na „scenę” wszedł Dominic Purcell.

„Doświadczyłam tak poważnych nadużyć seksualnych w tak młodym wieku, że moje ciało zdecydowało: To niebezpieczne dla ciebie. Więc byłam całkowicie odrętwiała. Jednak Dom i ja… mieliśmy ten związek. Tak, Dom był moim dominem. Ten mężczyzna na zawsze będzie w moim sercu za to, co dla mnie zrobił. […] Był dla mnie lustrem. Dom stworzył dla mnie przestrzeń. […] Zmienił wszystko”, wyznała w jednym z wywiadów aktorka.

Para zaczęła się spotykać w 2011 roku. Dochodziło do rozstań, ale ostatecznie zerwali ze sobą w 2018 roku. Do dziś są bliskimi znajomymi i utrzymują kontakt.