Niedawno wszystkie media rozpisywały się na temat nowego związku Julii Wieniawy z Baronem, teraz na światło dzienne wyszły informacje dotyczące nowej dziewczyny Antka Królikowskiego. Antonii pochwalił się wymowną fotką na Instagramie.

Julia Wieniawa w związku z 15 lat starszym Baronem. Poznaj inne pary z dużą różnicą wieku

Internauci byli zaszokowani rozpadem związku Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego. Wszystkie media dokładnie śledziły rozpad romantycznej relacji. Jak się okazuje Julia Wieniawa nie pozostała długo sama, podobno coś szczególnego łączy ją z Baronem. Szczegóły na temat związków Barona znajdziecie tutaj: Baron był już dwa razy zaręczony! Miał też romans z Edytą Górniak? Wszystko o jego związkach z kobietami

Antoni Królikowski w odpowiedzi na medialne doniesienia… przestał obserwować ją na Instagramie. Może nowa dziewczyna nalegała?

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z dziewczyną

Na Intagramie Antoniego Królikowskiego pojawiło się zdjęcie. Romantyczna fotka wylądowała na social mediach aktora. Widać na niech cień Antoniego, kobiety i psa. Początkowo fani dopytywali, kim jest dziewczyna ze zdjęciach, jednak Antek uniemożliwił komentowanie fotki na Instagramie.

Myślicie, że mogą być razem?

Zobacz zdjęcie z Instagrama Antoniego Królikowskiego poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#perfectday #wiosna ❤️🐕

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Sonda

poll-violet

Julia Wieniawa jest z Baronem?

1

Tak, z pewnością! Niedługo potwierdzą związek.

2

Nie, robią to specjalnie i nie są razem.

3

Nie mam pojęcia! :(