Julia Wieniawa (20 l.) pod koniec zeszłego roku rozstała się z Antkiem Królikowskim (30 l.). Para zapewniała jednak, że pozostają przyjaciółmi.

Julia Wieniawa przyłapana na randce z Baronem! Tabloid opublikował ich zdjęcia

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – powód rozstania

Kiedy Julia miała urodziny, Antek opublikował piękny film z nią w roli głównej i podziękował za wspólny czas. Ona też twierdziła, że panuje między nimi zgoda.

Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi – powiedziała w wywiadzie dla Gali.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie obserwują się już na Instagramie

Z ich Instagramów nie zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Być może zostawili je na pamiątkę. Nie mają jednak już siebie w obserwujących.

Antek Królikowski Sylwestra świętował bez Julii, ale była inna kobieta

Nie wiemy, kto pierwszy kogo usunął. Możliwe, że Antek nie chce patrzeć na szczęście Julii z nowym chłopakiem, Baronem. Widocznie uznali, że nie muszą podglądać się w mediach społecznościowych.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – historia związku

Para aktorów była razem przez dwa lata. Kiedy Julia pokazała się u jego boku na Telekamerach 2017, nie była jeszcze tak wielką gwiazdą. Szybko jednak stała się bardziej popularna od samego Antka. Razem wystąpili w programie „The Story of My Life”, w którym mogli zobaczyć jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat.

 

Antoni Królikowski Julia Wieniawa