Jest już pewne, że pomiędzy Julią Wieniawą, a Baronem iskrzy. Para nieoficjalnie była na wspólnych wakacjach, a dzisiaj do mediów dotarły zdjęcia paparazzi, na których widać czarno na białym, że Julia i Baron mogą być w związku.

Aleksander Milwiw – Baron

Aleksander Milwiw – Baron (35 l.) urodził się w grudniu 1983 roku we Wrocławiu. Jest gitarzystą, kompozytorem oraz członkiem zespołu Afromental. Jego kariera rozpoczęła się w 2007 roku, stał się laureatem ogólnopolskiego konkursu dla producentów muzycznych. Aleksanter Milwiw – Baron współpracował również ze znanym młodzieżowym zespołem Blog 27.

Od 2013 roku do 2017 był jednym z trenerów w programie The Voice od Poland, później w kolejnym roku, The Voice Kids.

Baron i Edyta Górniak

Baron z Afromental nie narzeka na brak powodzenia. Jego związki odbiły się sporym echem. Muzyk miał kilka burzliwych romansów. Podobno między innymi z Edytą Górniak, Olą Szwed, czy Patrycją Kazadi. Ponoć wszystkim im Baron… złamał serce.

Antek czy Baron? Kto bardziej pasował do Julii Wieniawy?

Baron poprosił o rękę Kasię Grabowską wiosną 2014 roku. Niestety Grabowska po kilku tygodniach rozmyśliła się i oddała pierścionek zaręczynowy.

Związek z Edytą Górniak był głośny za sprawą The Voice od Poland. Para podsycała plotki żartując na planie odnoście wieczornych spacerów, czy wspólnych kolacji. Nie wiadomo, co dokładnie łączyło tych dwoje, jednak plotki nałożyły się w czasie z zaręczynami z Kasi Grabowskiej i Barona. Media sugerowały, że Edyta Górniak mogła być przyczyną rozpadu związku.

Edyta zaprzeczyła doniesieniom i opublikowała oświadczenie na Facebooku:

 Przykro mi was rozczarować, ale nie mam, nie miałam i nie będę miała z nim romansu. Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale trzeba zapewniam dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę. Trudna sprawa – napisała.

Mimo wszystko związek z Kasią Grabowską nie przetrwał.

Baron i Patrycja Kazadi

W 2015 roku media informowały o rzekomym romansie Barona i Patrycji Kazadi. Głośno na temat pary było, gdy zostali przyłapani na wspólnym wyjeździe do Los Angeles. Patrycja Kazadi szybko ucięła plotki głośno wypowiadając się w Dzień Dobry TVN:

Baron to jest mój ziom i z Baronem znam się 10 lat. Okazało się, że oboje byliśmy w LA – on ma swoje powody, by latać do Stanów, ale nie będę zdradzać jego sekretów – a że były moje urodziny, to zaprosił mnie na lunch – powiedziała.

Baron i Czarina Russel

Czarina Russel to kolejna kobieta, o której było głośno za sprawą związku z Baronem.  Gitarzysta oświadczył się partnerce, która również związana jest z branżą muzyczną.

Adam – utalentowany brat Barona z Afromental (VIDEO)

Muzyk 30 maja, wystąpił w Krakowie na koncercie Hansa Zimmera i tam oświadczył się swojej wybrance. Czarina przyjęła oświadczyny i para dostała w odpowiedzi głośne brawa od widowni. Urocze zaręczyny nie pomogły – para się rozstała.

Baron i Julia Wieniawa

Na temat Barona i Julii Wieniawy jest głośno za sprawą ich rzekomego romansu. Czyżby młodziutka 20-letnia aktorka związała się z 35 letnim muzykiem?

Julia Wieniawa zdradza co robi, że ma tak gładką cerę. Przywiozła to z Tajlandii!

Julia Wieniawa będąc z Antkiem Królikowskim udowodniła, że woli starszych mężczyzn. Wygląda na to, że Aleksander Milwiw – Baron skradł jej serce.

Podobno para postanowiła nie upubliczniać swojego związku, jednak na Instagramie skutecznie podsycają plotki wstawiając zdjęcia z tego samego miejsca. Para była w tym samym miejscu i w tym samym czasie na wakacjach. Prawdopodobnie więc byli na nich razem. W rozmowie z Faktem, znajoma Julii Wieniawy opowiedziała, jak wygląda aktualnie ich relacja:

Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów – mówiła dla Faktu.

Więcej na temat zdjęć, na których przytulają się Julia Wieniawa i Baron pisaliśmy już tutaj: Julia Wieniawa przyłapana na randce z Baronem! Tabloid opublikował ich zdjęcia

Myślicie, że Julia Wieniawa i Baron są razem? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Sonda

poll-violet

Julia Wieniawa jest z Baronem?

1

Tak, z pewnością! Niedługo potwierdzą związek.

2

Nie, robią to specjalnie i nie są razem.

3

Nie mam pojęcia! :(

scena z: Baron, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Baron, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
Wyświetl ten post na Instagramie.

Not to mention this smiley Pole...

Post udostępniony przez Czarina Russell Official (@czarina_russell)