Wszystkie media żyją rzekomym kryzysem w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Ostatnio Julia postanowiła zdementować plotki na temat kryzysu twierdząc, że wszystko między nimi jest w jak najlepszym porządku. Postanowiliśmy zanalizować ich relację pod kątem znaków zodiaku! To wiele tłumaczy.

Internauci podejrzewają CIĄŻĘ u Julii Wieniawy

KOBIETA-KOZIOROŻEC

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia i jest zodiakalnym Koziorożcem. Koziorożce są niezwykle wytrwałe i zdyscyplinowane, nastawione na cel. Zaletą Koziorożca jest to, że są dojrzała ponad swój wiek – młodym Koziorożcom nie trzeba tłumaczyć, czym jest dorosłość. Są obdarzone naturalnym zdrowym rozsądkiem. Kobieta – Koziorożec to chłodna profesjonalistka – kobieta nastawiona na sukces, która może czasami zapominać o radościach życia. Trzeba przyznać, że się zgadza!

MĘŻCZYZNA-WODNIK

Antek Królikowski to zodiakalny Wodnik, urodzony 17 lutego. Dla Wodników najważniejsza jest niezależność. Nienawidzi ograniczeń. Jeśli poczuje się osaczony, natychmiast będzie chciał uciekać. Wolność to największa wartość dla Wodników i wyznacznik dobrego samopoczucia.
Jak w takim razie Kobieta-Koziorożec i Mężczyzna-Wodnik dogadują się w związku?

Okazuje się że te znaki zodiaku mogą tworzyć harmonijny związek, ale nie jest on oparty na wielkich emocjach. Oboje są dość wstrzemięźliwi, jeśli chodzi o okazywanie uczuć. Jest on głównie spowodowany zimną kalkulacją. Seksualnie te znaki nie są dobrze dopasowane, ale pomiędzy nimi się układa. Kobieta-Koziorożec jest zrównoważona i opanowana, jest dobrą matką i żoną.

Różnicą może być postrzeganie finansów – dla Koziorożca jest to bardzo ważne, dla Wodnika trochę mniej. Najważniejszą wartością w tworzeniu związku Pani-Koziorożec Pan-Wodnik jest uczciwość, a nie głęboka miłość.

OTO jak Julia Wieniawa utarła nosa BYŁEJ dziewczynie Antka Królikowskiego!

Pasuje Wam to do Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego?