Już 4 grudnia na antenie Czwórki zobaczymy nowy serial „Uroczysko” z Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską w rolach głównych. W obsadzie zobaczymy też m.in.: Przemysława Cypryańskiego, Michała Milowicza, Kazika Mazura, Damiana Kulca, Macieja Mikołajczyka i Klaudię Sokołowską.

Antek Królikowski ROZSTAŁ SIĘ z Izabelą?! „Mają teraz trudny czas”

Antek Królikowski dostał nową prace

Jak czytamy w informacji prasowej stacji, obok kryminalnych zagadek, zbrodni i mrocznych wydarzeń rozgrywających się w scenerii małego miasteczka, w serialu nie zabraknie wątków prywatnych bohaterów i ich miłosnych perypetii.

Antek Królikowski sprzedaje DOM, by płacić alimenty Joannie Opoździe! „Kwota przekracza moje możliwości”

Historia rozpoczyna się, gdy komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym zerwaniu chce spalić za sobą mosty, uciekając na drugi koniec Polski. Agata trafia do niewielkiego Uroczyska, które wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni. Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu, z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Ziomecki to policjant o kompletnie odmiennym temperamencie od Wilczewskiej, który ma niestety jedną cechę wspólną cechę wspólną z jej byłym narzeczonym – za bardzo lubi kobiety.

Antoni Królikowski stanie przed sądem za niepłacenie alimentów!

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa, w której za projekt odpowiadają twórcy sukcesu takich hitów, jak: „Pierwsza miłość”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” czy „Policjantki i Policjanci”.