Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się w 2022 roku w atmosferze skandalu. Wkrótce na jaw wyszło, że aktor zdradzał swoją ciężarną żonę z ich sąsiadką – prawniczką Izabelą, która jakiś czas później została nową dziewczyną Królikowskiego. Choć początkowo para ukrywała się ze swoim uczuciem, w pewnym momencie powiedzieli sobie „stop” i coraz śmielej publikowali wspólne zdjęcia, a nawet zadebiutowali razem na evencie. Izabela od początku afery stała też murem za Antkiem i była dla niego ogromnym wsparciem.

PRZEŁOM w sprawie rozwodu Opozdy i Królikowskiego!

Od jakiegoś czasu na ich Instagramach panuje jednak cisza, a w sieci próżno szukać nowych zdjęć, filmików czy wpisów z Antkiem i Izabelą. Królikowski po raz kolejny wycofał się z mediów społecznościowych, gdy rozpętała się afera o alimenty, a Joanna Opozda żaliła się na Instagramie, że jej ex-partner uchyla się od płacenia i robi uniki. Jakiś czas później informowała z rozżaleniem, że choć Królikowski zalegał z zapłatą 40 tys. złotych, a w lipcu prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia, ostatecznie sprawa została umorzona.

Antek Królikowski triumfuje w sądzie? UMORZONO sprawę nieopłaconych alimentów!

Antek Królikowski rozstał się z Izabelą? W mediach huczy od plotek

I choć wkrótce Antek i Izabela powinni świętować drugą rocznicę, w mediach aż huczy od plotek o ich rozstaniu. Teraz do sprawy odniósł się portal ShowNews, któremu udało się dowiedzieć, że Królikowski ze względu na obowiązki zawodowe wyprowadził się z Warszawy, gdzie mieszkał z nową ukochaną. Osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła jednak, że ich uczucie bynajmniej nie wygasło:

Antek i Izabela mają teraz trudny i pracowity czas, gdyż Antoni aby spłacić długi wobec Opozdy i syna, co nie jest proste przy zasądzonej kwocie 10 tys. miesięcznie. Choć mają teraz dla siebie mniej czasu, to jednak zmiana otoczenia bardzo im służy. Oboje chcą po prostu jak najszybciej spłacić zadłużenie, żeby Joanna przestała oczerniać ich publicznie. Widzę, jak to na nich wpływa. Wciąż są atakowani, a sami nie chcą oczerniać Joanny. W końcu to matka Vincenta, który za kilka lat będzie to wszystko czytał. Antek stara się załatwić wszystko w sądzie, zrobił wyjątek, gdy Aśka zarzuciła mu, że nigdy nie płacił dobrowolnie na dziecko, co oczywiście nie jest prawdą. To jest przykre, bo on od początku robił wszystko, żeby sprostać jej roszczeniom, a teraz pracuje po kilkanaście godzin dziennie, żeby spłacić długi wobec Aśki – wyjawiło źródło.

Okazuje się też, że Antek i Iza mają okazję pracować razem przy niektórych projektach i „świetnie się uzupełniają”:

Są wdzięczni za to, że mogli wrócić do pracy, pojawiły się ciekawe projekty i mogą przy nich razem działać, co im bardzo służy. Antek dostaje kolejne propozycje i już nie wyobraża sobie nie uwzględniać w nich Izy. Są niemal nierozłączni i świetnie się uzupełniają, bo on jest energiczny i ma masę kreatywnych pomysłów, a ona jest bardziej logiczna, poukładana i pomaga mu je właściwie realizować.

Jednocześnie informator podkreślił, że para nie zamierza komentować pogłosek o swoim rozstaniu ani udowadniać nikomu czy nadal pozostają w szczęśliwym związku:

To jest ich życie prywatne i nie chcą tej prywatności oddawać mediom. Wychodzą razem na różne eventy, ale to jest naturalne, jednak wolą zachować dla siebie to, co teraz robią, gdzie mieszkają i na jakim etapie jest ich związek. Na pewno mają wiele planów, marzeń i dobrze, że trzymają je dla siebie. Jak przyjdzie na to czas i będą chcieli, podzielą się nimi.

Joanna Opozda szokuje nowym wyznaniem o Antku i Izabeli! „Wymyślili sobie w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca”

pasekkozak

Antoni Królikowski z Izabelą na premierze filmu „Porady na zdrady 2” (WIDEO)

scena z: Antoni Królikowski, Karolina Chapko, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, Karolina Chapko, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , Antoni Królikowski z Izabelą na oficjalnym ważeniu zawodników Fight Club 2, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA