Antek Królikowski od kilku dni jest na ustach wszystkich, a jego nazwisko praktycznie nie znika z serwisów plotkarskich. Niestety nie jest to kwestia tego, że 22 lutego urodził mu się syn – zamiast tego, jakiś czas temu internet obiegła informacja o jego rozstaniu z Joanną Opozdą oraz domniemanych zdradach, których miał się dopuścić.

Teraz Królikowski nie ma nawet chwili wytchnienia – w mediach społecznościowych wciąż spotyka go hejt ze strony internautów, a w prawdziwym życiu nawet inni celebryci zaczynają się od niego odcinać.

Antek Królikowski nie radzi sobie z hejtem? „Jest w słabej formie psychicznej”

Antek Królikowski WŚCIEKŁ SIĘ na repotera!

Antek Królikowski był jedną z gwiazd na spotkaniu z uczestnikami programu „Przez Atlantyk”, a prócz niego pojawili się między innymi Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk czy Piotr Liroy Marzec. Większość gwiazd chętnie pozowała na „ściance” i udzielała wywiadów, jednak wszystkim rzuciło się w oczy niepokojące zachowanie Królikowskiego – aktor na wydarzenie przybył w bluzie z kapturem i ciemnych okularach przeciwsłonecznych i choć bez słowa skargi grzecznie pozował do zdjęć, można było odnieść wrażenie, że wolałby znaleźć się w zupełnie innym miejscu z dala od błysku fleszy. Czy to możliwe, że hejt ze wszystkich stron odcisnął na nim tak duże piętno, że coś w nim pękło?

Jednak prawdziwa afera wybuchła w momencie, gdy zbliżył się do niego dziennikarz jednego z portali plotkarskich, a Królikowski z miejsca zareagował agresją

O k***a, ten patałach – odparł na widok reportera

Następnie nie czekając na reakcję wyciągnął swój telefon i zaczął nagrywać całą sytuację relacjonując:

Pudelek po serii kłamliwych komentarzy chce ze mną robić wywiad? To są jakieś jaja

Reporter nie pozostał mu dłużny i odpowiedział:

Kłamliwych, Antek? To wszystko było kłamstwem?

To jeszcze bardziej rozjuszyło Królikowskiego, który zwrócił się do stojącego w pobliżu Liroya:

Nie no k***a, c**j, ten patałach chce rozmawiać. Nie będziemy rozmawiać – po czym dodał – Nie będę rozmawiał z kmiotem, który stosuje jakieś dziwne manipulacje w moim życiu. Ja się nie mogę odnosić do tego, co mi zarzucacie, ze względu na stan zdrowia mojej żony

Następnie Królikowski zakończył rozmowę i oddalił się, jednak reporter nie dawał za wygraną i idąc za nim, zapytał go wprost o zdradę:

Antek, zdradziłeś ciężarną żonę z sąsiadką. Nie jest ci wstyd?

Aktor odparł tylko:

Co ty człowieku gadasz?! Nie masz pojęcia, o czym mówisz. Zabierzcie tego gościa

Agresywna wymiana zdań bardzo szybko przyciągnęła uwagę wszystkich dookoła. Jedna z obecnych na miejscu dziennikarek stwierdziła, że sytuacja była bardzo niebezpieczna:

Wszyscy się wystraszyli. To wyglądało, jakby on zaraz miał się rzucić na dziennikarza. Był bardzo agresywny. To było straszne

Z kolei współpracujący z redakcją Pudelka operator kamery stwierdził, że „takiej agresji jeszcze nigdy nie widział”.

Również tajemniczy informator serwisu Pomponik przyznał, że Królikowski zachowywał się bardzo dziwnie i niepokoił innych uczestników wydarzenia swoim zachowaniem:

Na zmianę wydawał się pobudzony i rozbawiony, raz jakby miał dosłownie „zjazd”. Wieszał się na innych uczestnikach programu, jakby szukał sojusznika, ale właściwie wszyscy poza Liroyem go unikali, odsuwali się od niego, zwłaszcza dziewczyny, Kaczoruk i Przybysz. Wszyscy patrzyli na Antka jak na tykającą bombę. Nie zdejmował ciemnych okularów i zachowywał się, delikatnie mówiąc, dziwacznie i podejrzanie

Czyżby Antek Królikowski nie radził sobie z wyrzutami sumienia względem Joanny Opozdy? Czy może cała nagonka na aktora nie ma tak naprawdę potwierdzenia w rzeczywistości? Warto zauważyć, że jak dotąd żadna ze stron nie wydała oficjalnego oświadczenia, w której potwierdziliby lub zaprzeczyli plotkom wokół ich rozstania i zdrady.