Antek Królikowski jest głównym bohaterem toczącej się od 2022 roku dramy z jego żoną Joanną Opozdą, z którą się rozstał i ją zdradził, ich synem Vincentem oraz niepłaceniem alimentów. Od zeszłego roku afera goniła aferę i nie było niemal dnia, by ex-para nie przerzucała się oskarżeniami i screenami w mediach społecznościowych. Jakiś czas później Królikowski przestał nawet kryć się ze swoją nową partnerką, dla której porzucił żonę i syna.

W międzyczasie aktor co rusz upewniał się, że swoimi poczynaniami wciąż będzie na pierwszych stronach gazet i portali plotkarskich – od 2022 roku zdążył już opowiedzieć o swojej chorobie, stworzył własną freakową organizację MMA „Royal Division”, na której zawalczyć miały sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego z Władimirem Putinem, po swoich 34. urodzinach został zatrzymany przez policję w trakcie jazdy i przebadany na obecność alkoholu i narkotyków, a w jego organizmie wykryto THC, które tłumaczył medyczną marihuaną oraz opublikował wstrząsające nagrania z zapłakaną Joanną Opozdą, które wywołały falę krytyki i oskarżeń w jego stronę.

Wszystkie te głośne afery oraz alimenty na syna sprawiły, że u aktora pojawiły się duże problemy finansowe. Królikowski przez ponad dwa lata nie mógł liczyć na telewizyjne angaże i dopiero teraz powraca w serialu „Uroczysko”.

Antek Królikowski WRÓCIŁ na Instagram po 3 miesiącach. W komentarzach… EUFORIA! (ZDJĘCIE)

Antek Królikowski o swoich aferach i problemach zawodowych

Po tych wszystkich rewelacjach Antek na pewien czas zniknął z sieci, a gdy wrócił, stał się zdecydowanie spokojniejszy i wyciszony. Teraz w nowym wywiadzie przyznał, że zawodowy zastój i problemy finansowe nauczyły go pokory:

Wzloty i upadki towarzyszą mi, od kiedy pamiętam. Ale faktycznie, te ostatnie lata były zdecydowanie najpoważniejsze pod względem tak zwanej posuchy zawodowej. […] Ta przerwa dała mi przestrzeń do zastanowienia się nad tym, gdzie zmierzam i czego oczekuję od siebie i innych. Doceniam to, że życie nauczyło mnie pokory, dzięki temu czuję się nie tylko lepszym człowiekiem, ale też lepszym aktorem – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Antek odniósł się też do afer ze swoim udziałem i bycia głównym bohaterem wielu krzykliwych tytułów. Aktor podkreślił, że jego zdaniem większość doniesień tabloidów była fake newsami, nie zamierzał więc łapać przynęty i reagować:

Przede wszystkim jestem sobą. Rozumiem to, że życie prywatne osób publicznych jest dla ludzi zwyczajnie ciekawe. Szczególnie, gdy ci dzielą się swoją prywatą i poniekąd przyzwyczajają do tego odbiorców. Jednak opinia publiczna opiera się niestety o masę „fake newsów”, które są często krzywdzące i wręcz preparowane przez niektóre portale tylko dla zasięgów. Niestety, osoby spoza show-biznesu często wierzą w nie ślepo, co więcej – na ich podstawie oceniają i domagają się reakcji, a jeśli nie reagujesz, to przecież musi być prawda…

Na koniec przyznał, że choć odczuwa żal, to nie ma do nikogo pretensji:

Czasem mam o to żal. Nie mam jednak do nikogo pretensji o ocenianie mojej pracy i moich ról.

Antek Królikowski znów uniknął rozprawy. Drugi raz nie pojawił się w sądzie

pasekkozak

Antek Królikowski pogodził się z Dariuszem Opozdą?! Dostał od niego kuszącą propozycję

scena z: Antoni Królikowski, Karolina Chapko, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antek Królikowski zawalczy w ringu?! „Proponowano mi walki”

Antek Królikowski z aktem oskarżenia

Antek Królikowski z aktem oskarżenia

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , Antoni Królikowski z Izabelą na oficjalnym ważeniu zawodników Fight Club 2, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Antek Królikowski świętuje 34 urodziny, IG: antek.krolikowski

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Telus/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA