W styczniu 2022 roku wybuchła głośna afera z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza oraz Antka Królikowskiego. Ten pierwszy miał wyrzucić z mieszkania swoją żonę (mamę Joanny), nie pozwalając jej nawet zabrać rzeczy osobistych. Do akcji wkroczył wciągnięty w rodzinną aferę Królikowski, który wraz z kolegami postanowił zainterweniować i pomóc matce Joanny dostać się do środka. Dariusz Opozda zdecydował się wówczas użyć broni palnej i strzelił w stronę drzwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a policja ostatecznie nie postawiła mężczyźnie zarzutów.

Dariusz Opozda POZYWA Antka Królikowskiego!

Po narodzinach Vincenta, sprawa z ojcem Joanny znów wypłynęła na światło dzienne za sprawą chrztu chłopczyka, na który Królikowski zaprosił… Dariusza Opozde. Zbulwersowana Joanna w ostatniej chwili odwołała chrzciny i żaliła się w mediach społecznościowych, kierując treść wiadomości do Antka:

(…) W związku z tym, że zaprosiłeś mojego ojca na chrzciny, który strzelał do ciebie, mojej siostry i mojej mamy oraz groził naszemu dziecku, że go zniszczy, i się go boimy, oraz w związku z tym, że zostały poinformowane media, jestem zmuszona odwołać jutrzejsze chrzciny.

Dariusz Opozda jednak odbierze Joannie Opoździe mieszkanie?! Grozi jej nawet wydziedziczenie

Dariusz Opozda wyciągnął rękę na zgode do Antka Królikowskiego. Ma dla niego propozycję

Teraz media obiegła kolejna szokująca informacja – Dariusz Opozda wyciągnął do Antka rękę na zgodę i złożył mu kuszącą propozycję:

Wybaczyłem mu to wszystko, bo wiem, że dał się wmanewrować w całe to zajście. Nie mam do niego już żadnych pretensji. Rozmawiamy ze sobą, nawet zaproponowałem mu urlop na Madagaskarze w moim hotelu” – wyjawił ojciec Joanny Opozdy.

Żeby tego było mało, mężczyzna jakiś czas temu zadeklarował, że zamierza odebrać aktorce podarowane mieszkanie i wkracza na drogę sądową.

Dariusz Opozda odpowiada na słowa córki: „Manipulatorka, robi to po to, żeby mieć więcej obserwatorów”

pasekkozak

Joanna Opozda pokazała, jak zagospodarowała poddasze w nowym domu (ZDJĘCIA)

Antek Królikowski z aktem oskarżenia

Antek Królikowski z aktem oskarżenia

Antek Królikowski czule o nowej ukochanej Izabeli. To dla niej zostawił Joannę Opozdę

IG: antek.krolikowski

Antek Królikowski przeprasza jeszcze raz

Antek Królikowski przeprasza jeszcze raz