Ten przystojny facet to Antoni Porowski. Urodził się w Montrealu, jego rodzice są Polakami. Rodzina Porowskiego wyemigrowała do Kanady z dwiema starszymi siostrami Antoniego zanim on przyszedł na świat. Antek dorastał mówiąc po polsku, angielsku i francusku. Kiedy miał 12 lat, rodzina przeniosła się do Zachodniej Wirginii.

Ten przystojny pilot podbija Instagram (ZDJĘCIA)

Antoni studiował psychologię. Po studiach zamieszkał w Nowym Jorku i chodził do szkoły aktorskiej. Jednocześnie z zapałem eksperymentował w kuchni. Tak narodziła się pasja gotowania.

Porowski próbował swoich sił w aktorstwie. Jak mówi, trudno było mu znaleźć pracę ponieważ ma polskie korzenie. W końcu udało mu się złapać kilka ról. Pieniądze zarabiał jednak głównie w gastronomii. Pracował w polskiej restauracji, potem w barze sushi.

Orlando Bloom miga się od siłowni? Zobaczcie jego brzuch (ZDJĘCIA)

Karierę zaczął robić dzięki udziałowi w serii Netflixa Queer Eye, w której jest ekspertem od wina i jedzenia. Seria ruszyła w lutym 2018, a o Antonim robi się coraz głośniej.

Ostatnio Porowski zaczął reklamować bieliznę. Trzeba przyznać, że warunki ma idealne.

Niestety, panie płaczą, gdy dowiadują się, że Antoni jest już zajęty. Aktor mieszka z partnerem, Joeyem Krietemeyerem na Brooklynie.

Zdjęcia Antoniego znajdziecie w galerii