Jak informowaliśmy na początku kwietnia, Apoloniusz Tajner (65 l.) i jego żona Izabela Podolec-Tajner (29 l.) spodziewają się dziecka. Miesiąc później para wzięła ślub.

Izabela Podolec-Tajner urodziła

Apoloniusz Tajner w wieku 65 lat zostanie ojcem

Dzisiaj okazało się, że Apoloniusz i Izabela już od półtora miesiąca cieszą się wspólnymi chwilami z nowo narodzonym dzieckiem.

Synek jest zdrowy, ma na imię Leopold Apoloniusz Tajner, urodził się we wrześniu. Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko – powiedziała „Pomponikowi” Izabela Podolec-Tajner.

Zdradziła, że pomysł na imię dziecka wziął się po tacie Apoloniusza, czyli dziadku dziecka, który tak miał na imię.

Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. Tym bardziej miło, że mogliśmy zasięgnąć właśnie z naszej rodziny. Mój mąż na drugie imię ma Leopold. A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie – zapewniła.

Skomentowała też plotki o budowaniu wielkiej posiadłości pod Warszawą. Izabela stanowczo zaprzeczyła doniesieniom.

W Warszawie mieszkam od 10 lat. Apoloniusz w Krakowie. Dojeżdżamy do siebie ze względu na pracę. Mąż pracuje stacjonarnie w Krakowie, ja w Warszawie, ale mam taką pracę, że mogę sobie pozwolić na wyjazdy. Tak było zawsze. Teraz jesteśmy więcej w Krakowie ze względu na synka – wyjaśniła.

Apoloniusz Tajner na ściance z młodą partnerką! Pasują do siebie? (FOTO)

Jak Apoloniusz Tajner poznał Izabelę Podolec?

Poznali się w pociągu 8 lat temu, kiedy ona miała dopiero 21 lat. Od tego czasu mimo dużej różnicy wieku tworzą szczęśliwy związek:

Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był „To pan?!”. A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam – „Tak, to ten aktor z Na Wspólnej”. Autentycznie tak było – powiedziała kiedyś Podolec „Dzień Dobry TVN”.

Apoloniusz Tajner – rodzina