Media zawrzały za sprawą najnowszej piosenki Monopoly w której wzięła udział Ariana Grande. W singlu wystąpiła również Victoria Monet, która jest biseksualna. Fani nie mają wątpliwości, Ariana Grande uwzględnia związki również z kobietami.

Ariana Grande jest biseksualna?

Ariana Grande wywołała zamieszanie za sprawą nowej piosenki z Victorią Monet. W utworze Ariana rapuje o tym, że lubi zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Wiele fanów jest przekonana, że nagrana piosenka to „coming out” gwiazdy, która wyznała że jest o biseksualnej orientacji.

Tylko Ariana Grande potrafi nosić wysoko kucyk. W jakiej fryzurze jej najładniej?

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na plotki na Twittrerze. Skomentowała słowa jednej z fanek:

Ariana się nie szufladkuje, ale powiedziała, co powiedziała – napisała jedna z fanek.

Nigdy się nie szufladkowałam i teraz też czuję, że tego nie potrzebuję. To jest w porządku – odpisała na komentarz Ariana Griande.

Ariana Grande związki

Do tej pory Ariana Grande kojarzona była tylko ze związkami z mężczyznami. Tworzyła burzliwy związek ze zmarłym Mac Millerem. Była z nim dwa lata.

Ariana Grande spodziewa się córki?! Na zdjęciu widać BEZDYSKUSYJNY dowód!

Ariana Grande niedawno zakończyła związek z Pete Davidsonem, który po kilku tygodniach znajomości zrobił tatuaż na jej cześć oraz jej się oświadczył. Para planowała ślub, a nawet pojawiły się plotki o ciąży. Niestety para się rozstała.

Piosenkę możecie przesłuchać poniżej. 

Ariana Grande