W kwietniu Ashley Benson (30 l.) i Cara Delevigne (27 l.) zakończyły swój dwuletni związek. Niektórzy nie byli pewni, czy to prawda, bo modelka i aktorka rozstawały się już kilka razy. Zwłaszcza w grudniu ubiegłego roku było głośno o ich rozstaniu, kiedy na profilu Cary pojawił się wpis, sugerujący, że zerwała z Ashley. Wpis szybko zniknął.

Cara Delevingne świętuje urodziny swojej dziewczyny. Z tej okazji pokazała intymne zdjęcie w wannie!

Ashley Benson w skarpetach przed domem G-Eazy’ego

Teraz nie ma wątpliwości, że to koniec związku Ashley i Cary. Kilka dni temu okazało się, że aktorka już jest w nowym związku. Ashley Benson związała się z raperem znanym pod pseudonimem G-Eazy. Para została nawet przyłapana na pocałunkach w aucie.

Ashley i Gerald chyba nie będą mieć teraz spokoju. Media i paparazzi nie przestają śledzić ich relacji. Para nie może schronić się już nawet w domu, bo w okolicy kryją się paparazzi, którzy tylko czekają na gorący materiał. I udało im się zrobić kilka zdjęć parze, a także samej Ashley.

Po powrocie do domu G-Eazy i Ashley zamówili jedzenie na dowóz. Aktorka wyszła odebrać zamówienie bez biustonosza, w prześwitującej bluzce, dresach i długich skarpetach. Też w takim stroju otwieracie drzwi dostawcom?

ZOBACZ TEŻ:

Cara Delevingne wychodzi z dziewczyną z KLUBU. Jest chudsza niż była!

KONFLIKT na linii Bieber – Delevingne?

Modelki zabezpieczają się przed koronawirusem. Kaia Gerber w lateksowych rękawiczkach nie rozstaje się z żelem antybakteryjnym (FOTO)

Ashley Benson w dresie i skarpetach

Ashley Benson/fot. The Mega Agency/Forum

G-Eazy wysiada z samochodu

G-Eazy/fot. Backgrid USA/Forum

Ashley Benson w żółtej koszulce i szortach

Ashley Benson/fot. Backgrid USA/Forum