Justin Bieber niby nie chciał, żeby wyszło niezręcznie, a jednak. Cara Delevingne poczuła się urażona jego wypowiedzią i choć piosenkarz nic nie ma do modelki, to wygląda na to, że w drugą stronę jest inaczej.

Hailey Bieber szczerze o antykoncepcji – czy planuje dziecko z Justinem?

Justin Bieber i Cara Delevingne mają konflikt?

Piosenkarz pojawił się w programie Jamesa Cordena, gdzie wziął udział w wyzwaniu „Spill Your Guts Or Fell Your Guts”. Zabawa polega na tym, że gość ma odpowiedzieć na niewygodne pytanie, albo zjeść to, co oferuje prowadzący, a nie jest to nic dobrego.

Bieber uznał, że nie da rady zjeść nic z ohydnego menu, które proponuje prowadzący, więc zdecydował się odpowiedzieć na pytanie. Miał uszeregować koleżanki swojej żony Hailey, w kolejności od najbardziej do najmniej, przez niego, lubianej. Do wyboru miał: Kendall Jenner, Cary Delevingne i Gigi Hadid. Kendall znalazła się na pierwszym miejscu, Cara na ostatnim.

Justin Bieber martwi się o Billie Eilish. POPŁAKAŁ się, jak to mówił

Kendall, Gigi, Cara. Ale słuchaj, chodzi o to, że Kendall znam najlepiej, jest naszą wspólną przyjaciółką. Z Gigi i Carą nie spędzam dużo czasu… Nie mam nic przeciwko dziewczynom, po prostu lepiej znam się z Kendall. Z nią mam najlepszą relację – powiedział Bieber.

Cara odpowiada Justinowi

Cara Delevingne zdążyła już zobaczyć odcinek i odniosła się do wypowiedzi Biebera. Modelka dodała na Instagram fragment nagrania, a także dwie wspólne fotki z piosenkarzem.

Kiedyś vs. teraz. Skoro niczego do mnie nie masz, to może mnie odblokujesz? Kocham cię, Hailey – powinien był zjeść byczego penisa – napisała Cara, nawiązując do wyzwania, które postawiono przed Bieberem w show.

ZOBACZ TEŻ:

Cara Delevingne świętuje urodziny swojej dziewczyny. Z tej okazji pokazała intymne zdjęcie w wannie!

Hailey Bieber ma pomysł na BIZNES. Chce być jak ta wokalistka

Kendall Jenner powiększyła BIUST? Na zdjęciach do nowej sesji jej piersi wyglądają jakoś INACZEJ

Cara Delevingne/fot. Forum

Justin i Hailey Bieber/fot. The Mega Agency/Forum