Alshley Graham kojarzymy przede wszystkim jako modelkę plus size oraz osobę, która promuje idee body positive. 33-letnia gwiazda od lat udowadnia nam bowiem, że piękno nie ma ani kształtu, ani rozmiaru. Zresztą nawet dziś, gdy jej ciało przechodzi po raz kolejny przemianę za sprawą drugiej ciąży, kobieta dumnie pokazuje w sieci swoje krągłości.

Ashley Graham NAGO! Modelka pokazała, jak wygląda jej ciało 9 miesięcy po ciąży

Alshley Graham urodzi bliźniaki

No właśnie… patrząc na nowe zdjęcia modelki trudno nie zauważyć, że jej brzuch przybiera naprawdę duże rozmiary. Nie powinniśmy się jednak temu dziwić, bowiem Ashley nosi pod sercem dwoje dzieci! Tą radosną nowiną podzieliła się niedawno z fanami na Instagramie. Modelka opublikowała nagranie z badania USG. Na filmiku widać, że kobieta jest wyraźnie zaskoczona, ale jednocześnie szczęśliwa. Zresztą podczas tej wizyty lekarskiej okazało się również, że urodzi ona dwóch chłopców!

Ashley Graham pokazała DRASTYCZNE zdjęcie z porodu. „Największy ból, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam”

Przypomnijmy, że Ashley w 2010 roku poślubiła filmowca, Justina Ervina. Para po dziesięciu latach małżeństwa doczekała się pierwszego potomka. Chłopiec otrzymał imię Isaac Menelik Giovanni.

Kozaczek jeszcze raz serdecznie gratuluje!