Avril Lavigne (38 l.) od dawna znana jest ze swojego charakterystycznego stylu. Od lat pozostała wierna swoim pop-punkowym korzeniom, chociaż pojawiały się w sieci komentarze, że „powinna wyrosnąć” z bycia nastolatką. I nawet styl punkowy można zmienić na bardziej dojrzały.

Avril Lavigne odtworzyła zdjęcie sprzed 20 lat!

Szczerze, naprawdę nie myślę o wyglądzie tak bardzo. Po prostu naturalnie zestawiam looki i stawiam na wygodę […] Nienawidzę szpilek. Zobaczysz mnie w szpilkach przez jeden procent mojego życia – po prostu cenię wygodę […] Dorastałam na deskorolce w liceum i nosiłam dużo workowatych spodni i bluz z kapturem. Wciąż uwielbiam te wielkie i za duże ciuchy, ale [kiedy] jestem na scenie, chcę błyszczeć, wyznała w rozmowie z magazynem People.

Jej długie włosy z hollywoodzkimi lokami i kolorowymi pasemkami były od lat jej znakiem rozpoznawczym. Niemal od czasów, gdy była nastolatką. Teraz, gdy za chwilę dobije 40-tki postawiła na eleganckiego loba.

Kolega muzyk jest jej nowym fryzjerem

Piosenkarka i muzyk Yungblud (25 l.) właśnie promują swój nowy singiel „I’m a mess”. W związku z tym…? Youngblud złapał za nożyczki i zmienił fryzurę Avril Lavigne. Ta opublikowała na Instagramie wideo, w którym młody, brytyjski artysta odcina jej pomarańczowe końcówki włosów.

Avril Lavigne wygląda DOSŁOWNIE jak 20 lat temu

Narzeczony Lavigne, Mod Sun, udostępnił film na swoich Instagram Stories, pisząc: „Fryzura też wygląda świetnie, dobrze ci poszło @yungblud”. 

Avril Lavigne opublikowała na Instagramie zdjęcie nowej okładki singla „I’m a mess”, w którym prezentuje swojego stylowego loba.