Avril Lavigne w 2002 roku zaistniała na scenie muzycznej wydając swój debiutancki album „Let Go” w popowo-rockowym brzmieniu, który bardzo szybko zdobył miliony fanów. Z kolei 25 lutego 2022 ukazał się siódmy już album artystki zatytułowany „Love Sux”.

37-letnia Avril Lavigne wygląda jak 20 lat temu. Dosłownie!

Avril Lavigne odtworzyła zdjęcie z okładki swojego debiutanckiego albumu po 20 latach

W nowym poście na Instagramie Avril postanowiła zrobić ukłon w stronę swoich najwierniejszych fanów oraz własnych początków i odtworzyła zdjęcie z okładki swojego albumu „Let Go”, na którym stoi na środku zatłoczonej ulicy Nowego Jorku. Fani zwrócili uwagę, że artystka wciąż wygląda tak samo i w ogóle się nie starzeje, a jedyne co uległo zauważalnej zmianie to ulica za nią! Zdjęcie podpisała słowami:

20 lat później! To był kolejny magiczny moment dla mnie, gdy wczoraj wróciłam do miejsca, w którym stworzyliśmy okładkę mojego debiutanckiego albumu „Let Go”. tuż przed tym, jak zagraliśmy w Madison Square Garden! Szczęśliwego 20-lecia „Let Go”. I dziękuję wszystkim moim niesamowicie niesamowitym i wspierającym fanom, którzy okazywali mi tyle miłości przez te wszystkie lata.

IG: avrillavigne

IG: avrillavigne

IG: avrillavigne

4 czerwca 2022 minęło dokładnie 20 lat od premiery albumu „Let Go”. Avril z tej okazji wystosowała długi post, w którym dziękowała fanom za ich lojalność oraz nie mogła uwierzyć, że po tylu latach wciąż są ludzie, którzy utożsamiają się ze śpiewanymi przez 17-letnią wówczas Avril piosenkami:

Dziś mija 20 lat odkąd wydałam swój album „Let Go”. Nigdy nie będę w stanie w pełni wyjaśnić nie tylko tego, ile ten album dla mnie znaczył, ale także monumentalnego wpływu, jaki wywarł na moje życie. Ciężko jest spróbować zrozumieć jak 20 lat później piosenki, które napisałam jako 17-latka, nadal rezonują z ludźmi do dzisiaj. To dość szalone. Postawił mnie na ścieżce i zaprowadził do miejsc, których nigdy w najśmielszych snach nie mogłam się spodziewać i jestem za to wdzięczna każdego dnia. (…) Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy odegrali dużą lub małą rolę pomagając w osiągnięciu sukcesu tej płyty. Na koniec dziękuję WAM każdemu, kto nawiązał kontakt z tym albumem i od tego czasu został ze mną. Każdego wieczoru na scenie mówię, jakie to szczęście, że mogę tworzyć muzykę, koncertować i dobrze się bawić. Dzielę się tą chwilą z wami wszystkimi, ponieważ bez was te piosenki nie osiągnęłyby szczytów, jakie osiągnęły. Szczere, serdeczne podziękowania dla każdego, kto kiedykolwiek słuchał mojej muzyki i został w pobliżu.