Avril Lavigne, kanadyjska wokalistka powraca na scenę po długiej przerwie! Okazuje się, że po 14 latach od ostatniego koncertu znowu zawita do Polski.

Avril Lavigne na przejażdżce różowym motocyklem w Malibu. Zapomniała biustonosza? (ZDJĘCIA)

Koncert Avril Lavigne w Polsce

Avril Lavigne zaśpiewa na scenie 2 marca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety trafią do sprzedaży 25 października (poniedziałek) o godzinie 10:00. Będzie można je zakupić na stronie organizatora wydarzenia, agencji Follow The Step.

Megan Fox i Machine Gun Kelly na podwójnej randce. Tak teraz wygląda Avril Lavigne

Kanadyjka wokalistka znana z takich hitów jak: „Girlfriend”, „Nobody’s Fool”, czy „Things I’ll Never Say”. W 2013 roku zniknęła ze sceny na kilka lat i powróciła dopiero dwa lata temu. Wtedy pojawiła się w sieci teoria spiskowa, że artystka popełniła samobójstwo, a aktualnie zastępuje ją jej sobowtór.

Avril Lavigne nie żyje? Teoria spiskowa

W sieci krąży teoria spiskowa, że Avril Lavigne nie żyje, ponieważ w 2003 roku zmarł jej dziadek i nie mogła sobie z tym poradzić. Zmagała się z silną depresją i w konsekwencji, popełniła samobójstwo. Aby nie zaprzepaszczać sukcesu zespołu, postanowiono całą sprawę zataić i znaleźć sobowtóra Lavinge. Podobno jest to Melissa Vandella.

Dawno niewidziana Avril Lavigne. Jak to możliwe, że nic się nie STARZEJE?

Niektórzy fani Avril widzą różnicę pomiędzy piosenkarką sprzed 2003 rok, a teraz. Nie zgadza im się też pismo artystki, czy nawet jej głos.

Avril Lavigne Fot.ANDREW KELLY / Reuters / Forum

 

Avril Lavigne Fot. Mike Segar / Reuters / Forum