Avril Lavigne dziś potwierdziła zaręczyny z piosenkarzem Modem Sunem, tuż po tym, jak została sfotografowana w Los Angeles w pierścionku zaręczynowym z brylantem.

37-letnia Avril Lavigne wygląda jak 20 lat temu. Dosłownie!

Avril Lavigne potwierdziła zaręczyny

Avril Lavigne zaręczyła się z Mod Sunem po nieco ponad roku randkowania: „Tak! Kocham cię na zawsze 🤍💍🥂Niedziela, 27 marca. 2022” – napisała Lavigne. Podzieliła się zdjęciami z Paryża, gdzie przyjęła oświadczyny. Dostała od ukochanego pierścionek zaręczynowy z brylantem w kształcie serca.

W dniu, w którym się poznaliśmy, wiedziałem, że jesteś tą jedyną. Razem na zawsze, aż nasze dni się skończą – zaczął narzeczony Avril, którego prawdziwe imię to Derek Ryan Smith. Miałem sen, w którym oświadczałem się w Paryżu. Wyciągnąłem pierścionek i poprosiłem o rękę. Klęczałem na jednym kolanie, gdy patrzyłem w twoje oczy. Jesteś zbyt piękna, by opisać moje słowa. Chwyciłem cię za rękę i wziąłem ostatni oddech… Powiedziałem „wyjdziesz za mnie?”, powiedziała „tak” – napisał Mod Sun na Instagramie.

Lavigne miała na sobie czarną suknie i wyróżniające się pomarańczowe paznokcie. Pięknie się prezentowała na tle wieży Eiffla w Paryżu.

Para poznała się w listopadzie 2020 roku podczas wspólnej pracy nad muzyką. Mod Sun był współautorem i współproducentem utworów do jej nowego albumu „Love Sux”. Z kolei Avril pojawiła się na jego singlu „Flames”.

Avril Lavigne na przejażdżce różowym motocyklem w Malibu. Zapomniała biustonosza? (ZDJĘCIA)

Lavigne ma za sobą wiele związków. Wcześniej umawiała się z niezależnym artystą Pete Jonasem,  z miliarderem Phillipem Sarofimem, z którym zerwała w 2019 roku po ponad roku. Była również żoną Derycka Whibleya i piosenkarza Nickelback Chada Kroegera z „Sum” 41, a także spotykała się z Brodym Jennerem.

Avril Lavigne w Polsce. Czy w końcu obali teorię spiskową na swój temat?

Mod Sun i Avril Lavigne Fot: MARIA ALEJANDRA CARDONA / Reuters / Forum

Fot. X17online.com / X17 / Forum

Fot. Forum