Od kilku dni media rozpisują się o zatrzymaniu mężczyzny, który ma być synem największej gwiazdy disco-polo, Zenona Martyniuka. W domu młodego mężczyzny znaleziono narkotyki, a powodem wezwania policji miała być awantura, jaką zatrzymany wszczął wobec żony. Podobno był pod wpływem alkoholu i nie chciał wypuścić kobiety z domu. Znamy kulisy sprawy.

Babcia Eweliny, synowej Zenona Martyniuka martwi się o swoją wnuczkę

Jak podaje Super Express, to żona Zenona Martyniuka, Danuta wezwała policję, ponieważ nie mogła poradzić sobie z synem i ciężarną synową:

Tak, żona Zenka Martyniuka wezwała policję do awantury, jaką ich syn Daniel urządził w godzinach wieczornych w niedzielę 30 grudnia w swoim mieszkaniu w Wasilkowie

– powiedział tabloidowi szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, Karol Radziwonowicz.

Prokuratura potwierdziła, że mężczyzna nie chciał wypuścić z domu ciężarnej żony, a wezwani policjanci znaleźli przy nim 3,4 grama marihuany:

Na chwilę obecną postępowanie prokuratorskie dotyczy posiadania przez zatrzymanego suszu roślinnego konopi innych niż włókniste, popularnie zwanych marihuaną. Grozi za to nawet 3 lata więzienia.

– czytamy na łamach tabloidu.

Materiał dowodowy jest cały czas badany:

W chwili obecnej nie stawiamy zatrzymanemu zarzutów w związku z awanturą domową. Wciąż trwają czynności, nie wykluczam zatem, że w dalszym ciągu postępowania mogą się takie pojawić.

– zdradził Radziwonowicz.

Syn Martyniuka zdradził płeć i IMIĘ dziecka! Wybrał bardzo nietypowo

Zenon Martyniuk jak dotąd nie skomentował sprawy.

Awantura w domu młodego Martyniuka. To jego matka wezwała policję!

Awantura w domu młodego Martyniuka. To jego matka wezwała policję!

Awantura w domu młodego Martyniuka. To jego matka wezwała policję!