Tom Hiddleston (42 l.), który jest gwiazdorem hitowego serialu HBO „Loki” i jego narzeczona, aktorka Zawe Ashton (39 l.) uczestniczyli w przyjęciu BAFTA w hotelu Maybourne Beverly Hills w Los Angeles.

Tom Hiddleston nadal myśli o Taylor Swift

Para, która swoją relację trzyma w wielkiej tajemnicy, pozowali na czerwonym dywanie, trzymając się za ręce i rzucając sobie spojrzenia.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton poznali się po raz pierwszy w 2019 roku, kiedy zagrali męża i żonę w produkcji „Zdrady Harolda Pintera”. Według doniesień para zamieszkała razem w Atlancie w stanie Georgia w 2020 roku. A swój romans ujawnili światu podczas wycieczki na Ibizę, gdzie zostali sfotografowani we wrześniu 2021 roku.

Tom Hiddleston z narzeczoną

Tom Hiddleston i Zawe Ashton zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania nagród Tony Awards 2021 w Nowym Jorku.

Tego Tom Hiddleston nigdy nie wybaczy Taylor Swift

W czerwcu tego samego roku Tom Hiddleston potwierdził, że ma zamiar poślubić swoją narzeczoną, „Jestem bardzo szczęśliwy”.

Następnie w październiku 2022 roku doniesiono, że Tom i Zawe potajemnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Jednak zachowali dla siebie imię i płeć dziecka.