Victoria Beckham (45 l.) i jej mąż, David (44 l.) na gali GQ Awards pojawili się już po raz… 20! Na tę wyjątkową okazję gwiazdorska para zabrała ze sobą najstarszego syna, Brooklyna.

Victoria, David i Brooklyn Beckham na gali GQ Awards 2019

Davi Beckham jest gwiazdą nowego numertu magazynu GQ. W wywiadzie były piłkarz zdradził, że udzielił swoim synom ojcowskich rad.

Brooklyn Beckham z dziewczyną na festiwalu w Cannes – wygląda, jak Victoria Beckham

Beckham zasugerował, by zamiast marnować czas na nocne imprezy ze znajomymi, jego synowei zajęli się swoimi pasjami. W przypadku Brooklyna jest to fotografia. Romeo, 17-letni syn Vicktorii i Davida, kocha z kolei muzykę.

David, który wspiął się po szczeblach kariery piłkarskiej, a dziś czerpie profity z faktu, że jego nazwisko jest bardzo mocnym, rozpoznawalnym brandem, radzi synom, by ciężko pracowali na sukces.

Brooklyn, który zaczął studia w Stanach Zjednoczonych, zrezygnował z nauki. Zamiast się kształcić, wolał imprezować i umawiać się z dziewczynami. Ojciec chyba nie do końca pochwala jego wybory…

Brooklyn Beckham źle się poczuł w drodze na lotnisko – kierowca musiał stanąć, bo chłopak zaczął wymiotować (ZDJĘCIA)

Pojawienie się z synem na gali to w pewnym sensie znak, że rodzice widzą swojego potomka w show-biznesie. Chcą go wspierać, popychać na ścieżce kariery. Czy Brooklyn wykorzysta swoja szansę? Czas pokaże.

Na razie my pokazujemy Wam fotki z gali. Zobaczcie, jak zaprezentowała się rodzina Beckhamów.

Victoria Beckham, fot. Forum, Mega Agency

Rodzina Beckhamów, GQ Men of the Year Awards 2019, fot. Forum, Backgrid UK

Victoria Beckham, fot. Forum, Mega Agency

 

Victoria, David i Brooklyn Beckham na gali GQ, fot. Forum, Backgrid UK

 

Brooklyn Beckham, fot. Forum, Backgrid UK

 

Victoria i David Beckhamowie, fot. Forum, Backgrid UK