Barbara Kurdej-Szatan pokazała WYPASIONY wózek Henia. Taki sam ma inna gwiazda: “Świetna fura”

Barbara Kurdej-Szatan (35 l.) postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wybrała się na spacer z synem. Aktorka udostępniła na Instagramie fotkę, na której dokładnie widać drugi wózek Henia. Spostrzegawczy Internauci zauważyli, że jeszcze jedna gwiazda ma podobny wózek.

Barbara Kurdej-Szatan o badaniach w ciąży. „Wynik był po dwóch tygodniach”

Barbara Kurdej Szatan pokazała drugi wózek syna

Barbara Kurdej-Szatan w maju potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Pod koniec września rodzina aktorki powiększyła się i wraz z mężem powitali na świecie syna, któremu dali na imię Henryk. Od tamtej pory Basia chętnie pokazuje uroki macierzyństwa i nie brakuje na jej profilu uroczych zdjęć z synkiem.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała twarz Henryka. Fani: „Podobny do mamusi”.

Basia opublikowała nową fotkę z rodzinnego spaceru. Aktorka tego dnia wyglądała bardzo stylowo. Kurdej-Szatan założyła ciepły płaszcz imitujący futro w kolorze białym, który połączyła z jasnymi spodniami i masywnymi, lakierowanymi butami. Aktorka nie zapomniała o maseczce na twarzy.

Rundka po mieście. Lubię spacery i w lesie, i w parkach, i w mieście też. A Wy gdzie najbardziej lubicie spacerować – dopytywała się aktorka.

Ile kosztuje drugi wózek Basi Kurdej-Szatan?

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nie mogli napatrzeć się na wózek, jaki wybrała Barbara Kurdej-Szatan dla swojego syna. Fanom spodobał się nie tylko kolor, ale również sam kształt.

Aktorka postawiła na wózek w kolorze brązowym, który imituje skórę, firmy Anex e type, którego podstawowa wersja kosztuje około 3 tysięcy złotych. Cena wózka rośnie wraz z dodatkowymi pakietami.

  • Widzę, że Henio i Leo „jadą na tym samym wózku” – napisała Monika Mazur.

  • Pięknie wyglądasz. 

  • Ten wózek jest bajeczny.

  • Ale macie świetną furę.

  • Jaki fajny kolor wózka, taki skórzany.

  • Piękny wózek – czytamy.

Co myślicie o drugiej “furze” małego Henia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak wygląda KUCHNIA Basi Kurdej-Szatan. W nowym mieszkaniu będzie podobna?

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o nowym mieszkaniu. W jakim stylu je urządza? „Postawiłam jeden warunek”

Barbara Kurdej-Szatan po ciąży: „Przestaję być spuchniętą Fioną!”

 
  • Ten wózek jest bajeczny.

  • Ale macie świetną furę.

  • Jaki fajny kolor wózka, taki skórzany.

  • Piękny wózek – czytamy.

  • Co myślicie o drugiej “furze” małego Henia?

    ZOBACZ WIĘCEJ:

    Tak wygląda KUCHNIA Basi Kurdej-Szatan. W nowym mieszkaniu będzie podobna?

    Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o nowym mieszkaniu. W jakim stylu je urządza? „Postawiłam jeden warunek”

    Barbara Kurdej-Szatan po ciąży: „Przestaję być spuchniętą Fioną!”

     
     
    Nikola Siwik

    Nikola Siwik - Redaktor

    Nikola - dzień zaczyna od przejrzenia Instagrama i wypicia ciepłej wody z cytryną. W show biznesie kręci ją
    to, że wszystko tak szybko się zmienia. Miłośniczka świadomej i naturalnej pielęgnacji, gadżetów urodowych, oraz projektów DIY. Prowadzi autorski cykl "Pielęgnacyjne środy", w którym pisze o ulubionych kosmetykach gwiazd. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

    1 Komentarz
    Opinie w linii
    Zobacz wszystkie komentarze

    Trochę nie w moim stylu wózek ale każdy ma inny gust. Jesteśmy z mężem bardziej za prostotą i wybraliśmy wózek frontera. W naszym przypadku sprawdził się idealnie zarówno po mieście jak i wertepach mniej miejskich