Dla Barbary Kurdej-Szatan to rok pełen zmian. Zaledwie kilka tygodni temu na świat przyszło drugie dziecko celebrytki, a niebawem kolejne zmiany w jej życiu. Wraz z mężem Rafałem i dziećmi aktorka przeniesie się do nowego miejsca zamieszkania. Zdradziła nieco szczegółów na temat nowego lokum.

Zmęczona Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu i synem przy piersi. „To zdjęcie pojmie tylko mama”

Barbara Kurdej-Szatan o nowym mieszkaniu

Do niedawna aktorka i jej mąż mieszkali w domu pod Warszawą, jak poinformowali kilka dni temu w mediach społecznościowych, teraz przeprowadzą się do mieszkania w stolicy. Okazuje się, że to Rafał Szatan nalegał, by się przeprowadzić, a jego żona zgodziła się, ale miała pewien warunek.

Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi być „wypas”. Spełnił moje marzenia – powiedziała w rozmowie z „Fleszem”.

Dwutygodnik dowiedział się, że nowe mieszkanie celebrytów ma 100 m kw. i mieści się na ostatnim piętrze apartamentowca. Para może też pochwalić się sporym tarasem z widokiem na miasto. Jeszcze trochę czasu, zanim Barbara i Rafał spakują siebie i dzieci, by przenieść się do nowego gniazdka. Na razie trwa wykańczanie wnętrz.

Stawiamy na stonowane kolory i naturalne drewno. Będzie także trochę akcentów loftowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Nowy Rok spędzimy już w nowym domu – dodała Kurdej-Szatan.

Myślicie, że za jakiś czas pokaże, jak się urządziła?

ZOBACZ TEŻ:

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z synem i córką: Podobny do siostrzyczki

Basia Kurdej-Szatan pokazała wózek małego Henia: „Stylowo”

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na imprezie

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na telekamerach

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA