Na początku maja Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła krążące od kilku miesięcy doniesienia o tym, że jest w ciąży. Celebrytka dodała wówczas zdjęcie z ciążowym brzuchem, którego dotyka jej małżonek, Rafał Szatan. Okazuje się, że drugie dziecko pary jest już na świecie. Barbara i Rafał dotychczas wychowywali córkę Hanię, która ma 8 lat.

Baby shower – niespodzianka Basi Kurdej-Szatan. Luksusowa lokalizacja

Barbara Kurdej-Szatan urodziła!

Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem „Party” wyznała, że długo czekała na ogłoszenie informacji o tym, że spodziewa się dziecka, bo chciała być pewna, że wszystko jest dobrze z nią i jej dzieckiem. Wówczas zdradziła też nieco szczegółów dotyczących porodu. Aktorka chciała rodzić naturalnie i chciała, aby był przy niej mąż. Na razie nie wiadomo, czy wszystko było tak, jak chciała, ale Rafał Szatan już zobaczył swoje drugie dziecko i dodał zdjęcie z synem, Heniem.

Jesteś najpiękniejszym prezentem! Cześć synku, to będzie cudowna przygoda @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą mamą! Kocham was! No… to mamy już komplet – napisał piosenkarz.

U celebrytki na instagramowym profilu nadal cisza. Gratulacje!

ZOBACZ TEŻ:

Barbara Kurdej-Szatan w zmysłowej ciążowej sesji

Basia Kurdej-Szatan pozuje w górach z dużym brzuszkiem: Jak Ty tam wlazłaś?!