Barbara Kurdej-Szatan próbuje ratować swoją karierę po głośnym skandalu ze wpisem na temat Straży Granicznej. Gwiazda została wyrzucona osobiście przez Jacka Kurskiego z Telewizji Polskiej i teraz wszyscy się zastanawiają, co dalej z pracą w Polsacie i sieci Play.

Basia Kurdej-Szatan ma dostać drugą szansę. Jedna ze stacji ma dla niej ciekawą propozycję

Barbara Kurdej-Szatan w TVN

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła widzów stacji TVN, kiedy niespodziewanie zasiadła na kanapie śniadaniówki „Dzień Dobry TVN”. Do tej pory aktorka nigdy nie współpracowała z tą telewizją, a tu nagle pozuje do zdjęcia z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman. 

Basia Kurdej-Szatan w ostrych słowach komentuje sytuację w Polsce. Sieć komórkowa odcina się od jej słów

Prezenterka znów wróciła do swojego wulgarnego wpisu na temat Straży Granicznej. Tłumaczyła, że stara się niczego nie żałować w życiu, nawet ze skandalu stara się brać lekcje:

Po tym wszystkim, co się wydarzyło, zamierzam zorganizować akcję „Serce dla ludzi granicy”. Tak naprawdę wszyscy tam potrzebują pomocy. Długo zastanawiałam się nad tym, co zrobić, żeby pomóc wszystkim. Mnóstwo osób jeździ tam z ubraniami, darami, ale tak naprawdę tam są trzy grupy ludzi, które potrzebują pomocy. To nie tylko uchodźcy, ale również strażnicy, a także mieszkańcy tych miejsc. Są pełni strachu, niepewności tego, co przyniesie jutro. Myślę, że tam nie mają pomocy psychologicznej, psychiatrycznej. Razem z fundacjami i paroma osobami doszłam do wniosku, że taka pomoc psychologiczna, to będzie coś, co będzie mogło pomóc każdemu, każdy będzie mógł zadzwonić. Na razie jesteśmy jeszcze w fazie organizacji wszystkiego. W połowie stycznia wdrożymy to – zapowiedziała gwiazda.

Basi Kurdej-Szatan nie ma w świątecznej reklamie operatora komórkowego. Czy to jednak koniec współpracy?

Występ Basi w „Dzień Dobry TVN” odbił się szerokim echem. Wielu internautów stwierdziło, że wykazała się desperacją:

  • Dla kasy zrobisz wszystko, co ? Nawet nieszczerze wbrew własnym przekonaniom i sumieniu będziesz pomagać pogranicznikom. Już powiedziałaś co myślisz o nich i ich pracy. Wystarczy…. teraz pokarzesz wszystkim ze jesteś jak chorągiewka
  • Teraz będziesz chodzić po wszystkich telewizjach (…) Jak byś miała trochę honoru to byś się na oczy nie pokazywała
  • Baśka, po co ty się tak nakręcasz. Olej ich wszystkich im mniej odpowiadasz, tym lepiej dla Ciebie. Spokojna głowa za jakiś czas ucichnie.
  • Tonący brzytwy się łapie.. jest na to określenie „chorągiewka”, ale nie przyszedłem tu ubliżać, bo już dość zebrałaś od ludzi. 
  • Można było się tego spodziewać. TVN zbiera wszystkich kontrowersyjnych – piszą internauci pod ostatnim postem Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan Fot. AKPA

Barbara Kurdej-Szatan Fot. AKPA