Basia Kurdej-Szatan wciąż płaci wysoką cenę za swój ostry komentarz, który parę tygodni temu skierowała do straży granicznej. Aktorka, której po tych słowach zarzuca się mowę nienawiści, w ten sposób straciła między innymi pracę w Telewizji Polskiej, a na angaż w Polsacie podobno za bardzo też nie ma co liczyć. Oczywiście praca w telewizji czy na planie seriali to nie jedyne źródełko dochodu artystki, niemniej jednak brak tego typu projektów na pewno mocno uszczupli domowy budżet.

Jakie plany na przyszłość ma Basia Kurdej-Szatan? Poznaj stanowisko menadżera gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan nie pojawiła się w świątecznych reklamach sieci komórkowej

A co z reklamami popularnej sieci komórkowej, w których Basia występuje od lat? Play odciął się od feralnego wpisu gwiazdy, zaznaczając, że jest to wyłącznie opinia aktorki, a nie marki. Jednocześnie podkreślił, że nie planuje rozwiązać współpracy z aktorką.

Ale czy na pewno? W świątecznych kampaniach brandu występuje wyłącznie Maciej Łagodziński. Czy to jednak efekt ostrego komentarza Barbary? Niekoniecznie. Kierowniczka biura prasowego Play powiedziała, że spoty nagrywane są w wyprzedzeniem.

Kampanie reklamowe ustalane są z wyprzedzeniem, zatem ta obecnie emitowana w mediach jest efektem wcześniejszego planowania – powiedziała Ewa Sankowska-Sieniek.