Victoria i David Beckham świętują 23 lata małżeństwa, wspominając wspólnie spędzone ponad 2 dekady. Victoria, najbardziej znana fanom jako „Posh Spice” ze Spice Girls, napisała na Instagramie uroczą wiadomość dla swojego męża gwiazdy piłki nożnej.

Mówią, że nie jest zabawny, mówią, że nigdy się nie uśmiecham, mówili, że to nie potrwa długo […] Dzisiaj świętujemy 23 lata małżeństwa. David jesteś dla mnie wszystkim, tak bardzo cię kocham!!!! – 48-letnia gwiazda napisała pod wspólnym zdjęciem pary na Instagramie.

Dziwne i szokujące sposoby Victorii Beckham na młody wygląd

Victoria i David Beckham świętują 23. rocznicę ślubu

Zarówno Victoria, jak i David 947 l.) opublikowali zdjęcia z pierwszych dni swojego związku w swoich relacjach na Instagramie, wyśmiewając ich kuriozalne modowe wybory z tamtych czasów. David udostępnił również klip z późnych lat 90., w którym on i jego ukochana daje wywiad Sashy Baronowi Cohenowi jako „Ali G”.

Odmłodzona Victoria Beckham zabrała syna na pokaz mody

W wywiadzie sprzed lat Victoria ujawniła, że ​​para spotkała się na meczu piłki nożnej. Kiedy Ali G zapytał Davida, czy pierwotnie był fanem Spice Girls, odpowiedział: „Nie, ale byłem fanem Posh!”

23 lata temu Posh stała się panią Beckham, ale zawsze będzie Posh […] Szczęśliwa rocznica WOW 23 lata i 4 piękne dzieciaki ❤️❤️❤️❤️ Kocham cię, wszyscy cię kochamy ❤️.

Victoria Beckham i David Beckham na początku związku.

Victoria Beckham i David Beckham na początku związku. Fot.Forum/Reuters.

Victoria, David Beckham/fot. Forum