Victoria Beckham wyznała, że dba o swoje zdrowie tak bardzo, że dochodzi wręcz do „ekstremum”. Matka 4 dzieci jest gwiazdą najnowszej okładki australijskiego Vogue’a i wywiadu, w którym opowiada o swojej codziennej rutynie, w tym o dwóch porannych treningach i miłości do ekstremalnych zabiegów upiększających.

Bezlitośni fani o twarzy Victorii Beckham, coś majstrowała

Victoria Beckham i jej ekstremalny reżim zdrowotny

Wywiad przeprowadzony został w Victoria’s Holland Park, londyńskim domu, który dzieli z mężem Davidem i 3 młodszych dzieci Romeo (19 l.), Cruzem (17 l.) i Harper (10 l.).

Okazuje się, że była Spice Girl biega pod górę na bieżni przez 30 minut, aby rozpocząć swój dzień, następnie zawozi córkę do szkoły, po czym wraca do domu na wyczerpującą, godzinną sesję z ciężarami ze swoim osobistym trenerem.

Następnie specjalista zajmuje się pielęgnacją i układaniem jej włosów, podczas gdy ona sama robi makijaż z użyciem produktów ze swojej kolekcji. Oprócz używania własnych produktów do pielęgnacji skóry i makijażu, Vogue ujawnia, że ​​„99 procent” garderoby Victorii to jej własne projekty.

Jeśli chodzi o jej dietę, Victoria przyznaje, że jest „ekstremalna we wszystkim, co robi”, zwłaszcza jeśli chodzi o jej nawyki żywieniowe. Do tego do kawy dodaje peptyd kolagenowy, oraz pije ocet jabłkowy.

Odmłodzona Victoria Beckham zabrała syna na pokaz

Jem dużo zdrowego tłuszczu: ryby, awokado, orzechy i tego typu rzeczy. Piję alkohol, chyba że mam powód, aby tego nie robić. Robię sobie detoksy, które trwają od 3 do 6 miesięcy – mówi Beckham.

Victoria Beckham poddaje się również najnowszym zabiegom kosmetycznym, w tym falom radiowym i falom kolagenowym, a także „zabiegowi na oczy, który zmusza organizm do produkcji kolagenu i samonaprawy”.

Victoria Beckham Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

David Beckham FOT. Backgrid/MEGA / The Mega Agency / Forum

Victoria Beckham, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum