Jej historia mogła potoczyć się całkowicie inaczej. Niewiele osób wie, że jako młodziutka Victoria Beckham, ówcześnie Adams, zaręczyła się z pracownikiem firmy jej ojca. Mark Wood był elektrykiem i monterem systemów alarmowych.

Poznali się, gdy miała Victoria Beckham miała 14 lat. Nastoletnia para zamieszkała nawet razem w luksusowym rodzinnym domu Victorii w Goff’s Oak w Hertfordshire. Mark Wood poprosił Victorię o rękę w 1994 roku, gdy ta miała 20 lat i właśnie brała udział w przesłuchaniach do zespołu Spice Girls.

Siostrzenice Victorii Beckham żyją najlepszym życiem

Chociaż nigdy się nie pobrali, Victoria Beckham zaczęła nazywać się Victoria Adams Wood i nawet używała tego nazwiska na wczesnym etapie pracy ze Spice Girls. W 1996 roku para rozstała się po 6 latach bycia razem.

Victoria Beckham i Mark Wood

Victoria Beckham zerwała zaręczyny, gdyż uznała, że Mark Wood nie był tak naprawdę tym jedynym. Nie czuła się przy nim dobrze, a on nie wspierał jej kariery. W dokumencie „Being Victoria” wyznała również, że Mark nie chciał się rozwijać i wciąż tkwił „W szafie matki, w której go poznała”. Nawiązując zapewne do momentu, w którym instalował elektrykę w domu jej rodziców.

Komentarz ten nie spodobał się Woodowi, który zemścił się na Victorii Beckham wyjawiając później w brytyjskiej telewizji tajniki ich życia seksualnego, a nawet skomentował jej operację piersi, „Te piersi, które pamiętam nic nie przypominają tych, które ma teraz”.

A rok po zerwanych zaręczynach Victoria Beckham poznała Davida Beckhama… reszta jest już historią.

Zajrzyj do galerii zdjęć: