Podróż do Francji jest ich pierwszym ucieczką, odkąd Jennifer Lopez potwierdziła, że ​​ona i Ben Affleck potajemnie powiedzieli „tak” w miniony weekend. Do ślubu doszło na chwilę przed zamknięciem kaplicy w Las Vegas – Little White Chapel.

Jennifer Lopez widziana pierwszy raz od ślubu

Para, która w zeszłym roku ożywiła na nowo swój romans prawie 2 dekady po odwołaniu pierwszych zaręczy wybrała szybki ślub. Chociaż z doniesień wynika, że Bennifer planują również jakąś wielką imprezę z tej okazji w posiadłości aktora w Georgii. I to już w nadchodzącym tygodniu!

Bennifer w Paryżu!

Goście w restauracji Le Matignon byli zaskoczeni, gdy nowożeńcy pojawili się w restauracji w czwartek wieczorem. Para przyleciała na lotnisko w Le Bourget prywatnym samolotem zaledwie kilka godzin wcześniej. Oboje mieli na sobie casualowe stylizacje, jak to w podróży. Jednak już chwilę później oboje pasowali na czerwony dywan.

Jennifer Lopez i naburmuszony Affleck wciąż szukają domu

Wchodząc do restauracji w pobliżu Pól Elizejskich, najbardziej znani na świecie nowożeńcy trzymali się za ręce, prosząc o stolik na zewnętrznym tarasie. Spędzili tam ok. 2 godzin zanim nie wrócili do hoteli.

Wyglądał jak typowy Amerykanin, z wyjątkiem tego, że miał na sobie marynarkę i krawat w tym upale – skomentował jeden ze świadków.

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. [email protected] / MEGA / The Mega Agency / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum