Po prawie roku od kontrowersyjnego wywiadu z Howardem Sternem, Ben Affleck ponownie postanowił się z niego wytłumaczyć. Okazuje się, że teraz wie, że jedyną odpowiedzialną osobą za jego zachowanie jest on sam.

Ben Affleck tłumaczy się z kontrowersyjnego wywiadu

Znany aktor i reżyser, który w przeszłości borykał się z problemami alkoholowymi, wyznał w rozmowie z Hollywood Reporter, że stał się bardziej ostrożny po kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym Howardowi Sternowi w 2021 roku. Wtedy to powiedział, że nadal piłby, gdyby pozostał w związku małżeńskim z Jennifer Garner. Jego słowa wywołały falę krytyki zarówno ze strony fanów, jak i bliskich przyjaciół jego byłej żony.

Affleck teraz tłumaczy, że jego komentarze zostały źle zrozumiane i że jest „całkowicie odpowiedzialny” za swoje zachowanie. Podkreśla również, że szanuje i kocha Jennifer Garner jako matkę swoich dzieci.

TU stołuje się Ben Affleck. Nie uwierzycie, co zamówił na śniadanie!

Aktualnie Affleck jest związany z Jennifer Lopez, która według niego zachęca go do bycia sobą i cieszenia się życiem. Jednakże, jak sam przyznaje, wywiady są dla niego teraz jak „kopalnie min”, a wypowiedzi mogą mieć nieoczekiwane konsekwencje dla jego kariery.

Ben Affleck: „Wciąż” bym pił, gdybym został w związku z Jennifer Garner

Ben Affleck to jedna z najbardziej znanych postaci Hollywood, którą nieustannie otacza zainteresowanie mediów. Jego otwarcie mówienie o problemach z alkoholem jest dowodem na to, że gwiazdy również borykają się z problemami i potrzebują pomocy.

Forum

Ben Affleck i Ana de Armas na spacerze

Ben Affleck, Ana de Armas/fot. Forum

Forum