Beyoncé (42 l.) właśnie przywróciła na szczyt trend na „Dziki Zachód”. Jej najnowszy albym „Cowboy Carter” bije rekordy popularności, a sama piosenkarka znów wspięła się na szczyt list przebojów. W tym roku na pewno do swojej kolekcji najważniejszych nagród muzycznych świata dorzuci jeszcze te „American Country Music Awards”.

Jej płyta „Cowboy Carter” od piątkowej premiery w ciągu 1 dnia stał się najczęściej odtwarzanym albumem w Spotify w 2024 roku (76,13 mln odtworzeń). A co z jej kowbojskim stylem? Jest równie ciekawy, co płyta.

Beyonce w czarnym futrze wspiera przyjaciółkę Kelly Rowland

W ostatni poniedziałek Beyoncé została sfotografowana w towarzystwie swojej córki Blue Ivy (12 l.) w looku, który jest najgorętszym tej wiosny. I nie chodzi tylko o kowbojski total look, a zestaw „denim on denim”.

Jasny jeans połączony z jasnym jeansem? Tak! Spodnie, koszula, marynarka czy nawet płaszcz w jednym odcieniu denimu to hit. Najgorętszy total look sezonu.

Beyoncé i jej jeansowy zestaw

Beyoncé to nie pierwsza gwiazda, która w tym roku przyjęła trend „podwójnego dżinsu”. Podczas tygodnia mody w Paryżu styl uliczny przepełniały denimowe looki.

Beyonce i jej kowbojski styl

Zaś w Stanach gwiazdy takie jak Sydney Sweeney próbowały własnych interpretacji wyglądu. Do tego Bella Hadid, która również prowadzi ostatnio kowbojski styl życia. Czy któraś z was skusi się na look w stylu „Dzikiego Zachodu”?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: