Złote Globy to wielka impreza w świecie show-biznesu. Impreza zawsze przygotowywana jest z wielką pompą i za każdym razem wywołuje wiele emocji. Nic dziwnego, bo podczas gali zostają wręczone jedne z najważniejszych nagród filmowych. Można stwierdzić, że Złote Globy to nie tylko święto kina, ale też i mody, a gwiazdy po czerwonym dywanie kroczą niczym po wybiegu.

Beyonce na nowym zdjęciu z BLIŹNIAKAMI. Jesteśmy w SZOKU, że tak urosły!

Beyonce na Złotych Globach wyglądała olśniewająco!

Dla gości, a zwłaszcza dla pań, Złote Globy to świetna okazja, by pochwalić się kreacją. Niektóre gwiazdy już na kilka miesięcy przed galą wybierają odpowiedni strój. Jak co roku, są nietrafione stylizacje, ale są też perełki. I w tym roku brawa należą się Beyonce (38 l.). Co prawda, gwiazda i jej mąż Jay-Z (50 l.) przybyli spóźnieni, więc odpuścili sobie pozowanie przed fotoreporterami, ale artystka jednak zamieściła zdjęcia swojej sukni w sieci.

OBŁĘDNA Beyonce na prywatnej gali. Pokazała swoje seksowne krągłości (ZDJĘCIA)

Beyonce założyła suknię, której najciekawszym elementem są wielkie, bufiaste rękawy w kolorze złota. Idealnie pasują z czarnym, dopasowanym dołem sukni, który zakończony jest niewielkim trenem. Nie można też nie zwrócić uwagi na dekolt gwiazdy. Trzeba przyznać, że sporo odsłoniła, jednak całość, na szczęście, nie wyglądała wulgarnie, a bardzo elegancko. Beyonce swoją stylizację dopełniła ogromnymi kolczykami i nie kombinowała z makijażem i fryzurą. Zdecydowała się na lekko podkreślone usta i wyprostowane włosy.

ZOBACZ TEŻ:

Beyonce na Złotych Globach 2019/ Instagram/beyonce

Beyonce na Złotych Globach 2019/ Instagram/beyonce

Beyonce na Złotych Globach 2019/ Instagram/beyonce

Sonda

poll-violet
1

Jennifer Aniston

2

Jennifer Lopez

3

Michelle Williams

4

Charlize Theron

5

Scarlett Johansson

6

Priyanka Chopra

7

Reese Witherspoon

8

Nicole Kidman

9

Sofia Carson

10

Dakota Fanning

11

Helen Mirren

12

Cate Blanchett