Beyoncé w klipie do piosenki Mood 4 Eva nosi buty jednej z najzdolniejszych polskich projektantek.

WYMALOWANA Blue Ivy w trailerze filmu Beyonce. Jest coraz bardziej podobna do mamy

Beyoncé w polskich butach

31 lipca na zawsze zapisze się w pamięci fanów Beyoncé jako dzień premiery wyjątkowego wizualnego albumu „Black is King”, który został opublikowany na platformie Disney +. 85-minutowe widowisko zachwyciło publiczność nawiązaniami do popkultury, obecnością córki gwiazdy Blue Ivy Carter oraz wielką modą, wśród której znalazł się polski akcent.

Do teledysku piosenki Mood 4 Eva gwiazda wybrała buty Magdy Butrym. Projektantka poinformowała za pomocą Facebooka oraz Instagrama. Beyoncé wybrała czarne, materiałowe klapki na szpilce ozdobione kokardką z kolekcji jesień zima 2018. Obecnie buty nie są dostępne na stronie projektantki, jednak za pantofelki z jej logo trzeba zapłacić o 2 do 4 tys. złotych

Teledysk Beyonce

Teledysk Beyonce

To nie pierwszy raz, kiedy Magda Butrym ubiera światowe gwiazdy. W przeszłości współpracowała z La Manią i Portofino. Projektantka pojawiła się na łamach m.in. włoskiej edycji Vogue’a oraz miedznarodowej wersji cyfrowej, wspominał o niej amerykański Haper’s Bazaar oraz fashion book. Jej projekty nosiła m.in. Kourtney Kardashian, Kendall Jenner (sukienkę Butrym założyła na nagranie talk show Ellen DeGeneres), Hailey Bieber, Gigi Hadid i Ellie Goulding, Anna Lewandowska i Dua Lipa.

Beyonce będzie pracować dla Disneya!

Gratulujemy – zwłaszcza, że redakcji Kozaczka temat butów jest wyjątkowo bliski.

 

Beyonce, Meghan Markle, książę Harry, Jay-Z

Beyonce, Meghan Markle, książę Harry, Jay-Z, fot. Niklas Halle’n / PA Images / Forum

Beyonce z córką, BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beyonce z córką, fot. Bruce / BACKGRID / Backgrid USA / Forum